Wpis z mikrobloga

Znaliście kogoś osobiście kto popełnił samobójstwo?

Ja znałem jednego chłopaka. Taki zwykły gość, miły, inteligentny. Nawet do kościoła chodził. Szkoda, że nawet wizja piekła go nie powstrzymała. Popełnił samobójstwo w wieku 23 lat. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#samobojstwo #depresja #pytanie #przegryw
  • 319
  • Odpowiedz
@trevoz: jak byłem mały to mój chrzestny się powiesił. Narobił długów i moja matka płakała przez niego, bo sprawił jej tym spory kłopot. Tak więc mam z nim związane raczej negatywne wspomnienia
  • Odpowiedz
@trevoz: Koleżanka lvl 16, nie znałam powodu bo sama wtedy miałam 13 lat. Kolega z osiedla w piwnicy się powiesił 19 lat- zawód miłosny. Ojciec sąsiadki w wieku 40+, bo miał żonę alkoholiczkę, sąsiadka z trzeciego piętra, samotna babka tez 40+ powiesiła się w pokoju, znaleźli ja jak zaczęło strasznie śmierdzieć na pietrze, nie zapomnę tego zapachu do końca życia.
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: nie, ale skoro wierzył w Boga i był w miarę pobożnym człowiekiem to powinno go to w jakiś sposób odciągnąć od samobójstwa, bo jest to grzech ciężki i (przynajmniej w teorii) po takim czynie idzie się na wieczne potępienie.
  • Odpowiedz
jak dla mnie to najbardziej powalone w głowach mają właśnie katolicy.

Wścibstwo, frustracja, hipokryzja, narzucanie innym jak mają żyć.


@przegrany_przegryw: Szkoda, że masz takie zdanie o katolikach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale dobra, nie spamujmy tematu wojenkami religijnymi.
  • Odpowiedz
  • 4
@trevoz Dwie osoby. Alkoholik z dalekiej rodziny, powiesił się. Kolega narkoman, nie radził sobie z depresją i także się powiesił.
  • Odpowiedz