Wpis z mikrobloga

"Genderowa indoktrynacja" to wg Bosaka stwierdzenia m.in. że chłopak może płakać i nie musi lubić piłki nożnej. Ktoś złośliwy mógłby zauważyć, że jest tam też, że chłopak nie musi być wysoki, a z tym pan poseł się akurat powinien zgodzić xD (w komentarzu cały plakat)
#bekazprawakow #neuropa #polityka
lkg1 - "Genderowa indoktrynacja" to wg Bosaka stwierdzenia m.in. że chłopak może płak...

źródło: comment_16016508990ArL9ASAPTV8VKWA0acEgX.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kotouak: > jednak przysłowie "uderz w stół a nożyce się odezwa" jest jak najbardziej trafne.
Wiec dlatego odpisales kiedy wysmialem twoj poziom umyslowy. Wiem.
  • Odpowiedz
@n0002: :*
Zgadza się, dlatego mam doskonale predyspozycje, żeby zostać p.osłem. Miło mi, że ktoś to wreszcie docenił.
Jeszcze raz, dziękuję :*
  • Odpowiedz
@tygryske: tak, tak, zauważyłem, że co niektórzy robią sobie bożka, jak nie z Krzysia, to z tego okularnika z brodą.
Pan Janusz chyba już się powoli chłopcom nudzi...
  • Odpowiedz
@Kotouak: fajna ta emotka :* ktora dales dwa razy. Przypomina mi sie jak ktos na youtube w komentarzach lapie taki bol ejnusa ze pisze kasliwy komentarz a na koncu dodaje :) zeby sobie tylko druga osoba nie pomyslala ze udalo sie go wyprowadzic z rownowagi.
  • Odpowiedz
@n0002: ejże, ale nie zaprzeczam, że wyprowadziłeś mnie z równowagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znaczy bardziej nie tyle co ty jako ty, co ogólnie osoby twojego pokroju, i to już dawno.

Dlatego, ja również lubię was w------ć :*

No i się kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@panelpodlogowy możesz bić kogokolwiek w ramach obrony własnej.

Czekasz tylko na pierwszy cios, najlepiej jakby to było nagrywane a potem walisz, obezwładniasz napastnika i dzwonisz po policję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@lkg1: Konserwy: W polsce samobójstwa popelnia 8 razy wiecej mezczyzn niz kobiet! Nikt nie współczuje facetom, mogą zdychać w rowach, a nikt nie wyciągnie do nich ręki!

Społeczeństwo: „Mężczyźni też mają prawo sobie nie radzić, płakać i nie wstydzić się okazywać emocji”

Też konserwy: Lewicowy genderyzm chce zniszczyć białego mężczyznę, który ma być opoką cywilizacji! O, patrz na tego Oskarka pędzlaka, patrz co założył na nogi xD „Siostrze ukradłeś te
  • Odpowiedz
@lkg1: Ale ten Bosak to jest dzban. Nie moge pomalowac soboe twarzy bo jemi to nie pasuje xDD Jak popieram konfederacje w kwestiach ekonomicznych tak swiatopogladowo nie zaglosuja nich nigdy wiecej dopoki beda tam takie szury jak Sosnierz, Bosak , Braun itd.
  • Odpowiedz