Wpis z mikrobloga

@wielad: Dzięki mordo, że rozpowiadasz głośno moje stwierdzenia odnośnie wykopków spod tagu przegryw XD może pokonamy te s----------e umysłowe, bo jak zaczniemy im wytykać prawdę o ich samych to pozbierają manatki i przestaną już p-------ć te swoje kocopoły o czadach, julkach czy innych blackpillach XDDDDD
  • Odpowiedz
@wielad: Na pewno by im to pomogło, tylko, że oni bardzo chcą r----ć kobiety, ale nie mogą, bo głęboko wierzą w swoją destrukcyjną ideologię dotyczącą czadów, którzy im robią na złość bo ruchajo im julki XDDDDDDDDD i dlatego nie mogą nic z tym zrobić, a oczekują od świata głaskania po główce i żywienia tej samej nienawiści do tych czadów jak oni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@userrrr: doskonale znam mechanizmy działania tych ofiar losu. Obserwuję ich od dłuższego czasu. Te wszystkie antynatalizmy, Black Red pille i inne gówna mają na celu usprawiedliwic ich lenistwo i roszczeniowa postawę do świata. Te miernoty myślą że wszystko im się należy a nic nie trzeba robić. Dlatego wyśmiewają działania takiego przemcela który zamiast użalać się nad swoim losem próbuje coś robić.

Gardzę nimi bardzo bo w ich rozumowaniu sam do
  • Odpowiedz
@wielad: Dokładnie. Oni myślą, że na miłość zasługuje tylko te 2% ludzkości (te całe chady, które nic nie muszą robić, bo oni już na starcie są wygrani, a kobiety gdy tylko się pojawią im na horyzoncie mają mokre cipy i rozkładają od razu nogi) ¯\_(ツ)_/¯

No ja kompletnie nie rozumiem dlaczego szkalują bez przerwy na tagu tego całego Przemka, no chłop się stara i próbuje sobie żyć, a ci się
  • Odpowiedz
@wielad: To ja już kompletnie nie rozumiem czego oni właściwie oczekują od świata XD niby chcą seksu, ale jednak go nie chcą, bo uznają to za spisek chada i julki przeciwko biednym im XDDDDDDDD no to mówię najlepiej jak się nawzajem w dupki wezmą, bo tylko wśród swoich mają zrozumienie, wsparcie i pocieszenie to i s--s też będzie xD
  • Odpowiedz
@wielad: Albo ta ich moda zakładania fałszywych kont na tinderze żeby podtrzymać sens ich chorej ideologii XDD albo dowartościowywanie się zbieraniem opinii wrzucając zdjęcie swojej mordy na stronie photofeeler i uznając wynik z głosów za autentyk dotyczący ich samych XD nie potrafią zaakceptowac samych siebie, ale pytają w internetach o opinie czy są przystojni XDD nie zdając sobie sprawy, że tam też ludzie moga głosować nieszczerze i wynik może wyjść
  • Odpowiedz
@userrrr: ja ci powiem czego oni chca. Uwagi skierowanej w ich stronę. Niczym się nie różnią od atencjuszek na insta. Prześcigają się w obrażaniu kobiet i normalnych ludzi tylko dla poklasku.
Kolejna rzeczą którą chcą to mieć powody do narzekania, mieć ciągle wymówki żeby nic nie robić.
Najgorsze jest to że ściągają w to toksyczne g---o innych wmawiając im że jakie kolwiek działanie jest zbędne no i tak nic nie
  • Odpowiedz
@userrrr: tinder to osobny temat. Jeśli zaliczyli tam tyle porażek to może to nie jest portal dla nich. Kiedyś nie było tindera i ludzie łączyli się w pary. Przecież nie kazda dziewczyna ma portal na tinderze. Próbują iść na łatwiznę droga którą nie jest dla nich. Może trzeba spróbować inaczej znaleźć dziewczynę.
Mój ziomek poznał żonę w kościele. Chodził za nia tak długo że dziś są razem szczęśliwym małżeństwem. W
  • Odpowiedz
@userrrr: o to chodzi. Samo czytanie wpędza w depresję a co dopiero jak czyta to osoba z niską samoocena albo z skolonsciami do depresji oni mogą doprowadzić kogoś do dużych problemów psychicznych. Uważam że są na tyle toksyczni że trzeba ich izolować w jakiś sposób. Zepchnąć jeszcze bardziej na margines społeczny tych co nie chcą się resocjalizowac.
  • Odpowiedz
@wielad: Oni będą mówić, że jak nie wyglądasz jak czad to żadnej nie znajdziesz co z tego, że tysiące ludzi poniżej ich magicznego 185 są w szczęśliwych związkach XDDD np ty mając 174 znalazłeś dziewczynę. ja też majac 180 byłem w kilku związkach tylko trzeba wyjść z piwnicy a nie tak jak oni myślą że wszystko samo przychodzi. Tak się zastanawiam z czego oni się utrzymują w tych piwnicach?
  • Odpowiedz