Wpis z mikrobloga

@userrrr: utrzymują się z garba hodowanego na plecach matki. przecież tutaj są głównie prawiczki w przedziale wiekowym 20-30 co jeszcze nie opuścili dom rodziców. Często ludzie bez pracy bez ambicji takie pasożyty.
  • Odpowiedz
@wielad: Nie, wynika z tego że jesteś niewolnikiem wymagań kobiet. Lepiej się zając nauką i technologią, podbojem komosu, sztuczną ewolucją i macicą, a opóźnione małpy które wymagają cech sprzed 40k lat sobie darować.
  • Odpowiedz
@wielad: Chciałbym jednego z nich spotkać na żywo i ciekawe czy poza internetem też będzie taki wygadany o czadach i julkach - rozumiesz czy też będzie taki mądry w gębie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wielad: @userrrr: Odłączenie się od wstydu które próbuje wytworzyć normictwo to pierwszy etap i to dosyć łatwy jeżeli się ma pojęcie o działaniu mózgu.
Brutalna rzeczywistość jest taka że zarówno wy jak i ja jesteśmy tylko głupim małpami i tak samo zdechniemy, z tym że ja zdaję sobie sprawę z pewnych rzeczy i jestem w stanie świadomie działać w określonych kierunkach które sprzyjają określonym procesom społecznym.
ps. Wasza zgodność pasuje
  • Odpowiedz
@userrrr: Nie ma opcji byś kogoś takiego spotkał na żywo, bo oni z piwnic nie wychodzą, matka im przez dziurę w drzwiach podaje lasagne z biedry. Generalnie uważam, że najlepszą bronią jest obojętność, więc srać na #przegryw
  • Odpowiedz
dodałbym do tego jeszcze magia i czarnoksięstwo bo podobno 35 letni prawiczek dostaję jakieś super moce


@wielad: Tak, o tym pisałem, możesz się pośmiać ze swoją karyną i kolegą ale absolutnie to niczego nie zmienia u mnie.
Tu warto dodać że takie fantazje są typowe dla normictwa które jest zafascynowane produkcjami typu "Avanger" gdzie zaprogramowane cechy samca są rozwijanie do groteskowych wartości, także na taki sposób próby wzbudzenia wstydu mógł wpaść
  • Odpowiedz
@wielad: > Te miernoty myślą że wszystko im się należy a nic nie trzeba robić.
Ale ja robię i napisałem co trzeba robić a ty mnie wyśmiałeś i sam stwierdziłeś że jestem za cienki, więc zdecyduj się małpeczko co powinienem robić - walczyć czy się poddać, bo na normicke życie nie mam zbytnio ochoty ze względu na o. schizoidalną.
Takie cyrki jakie odstawia Przemcel to strata czasu, o wiele lepiej by
  • Odpowiedz
@wielad: takiego trolla to nawet szkoda karmić XD

Jestem mocne 7/10, mam 185 wzrostu, dobrą robotę i normalną dziewczynę, ale szkaluje p0lka, bo po prostu na to zasłużyła.

Blackpill i naprawianie rynku matrymonialnego jest potrzebne - zobacz co się dzieje w Japonii.

A poza tym przegrane laski są tak samo zapuszczone jak przegrywy. Tylko, że to przez ich roszczeniowość, hipergamię oraz wymagania - a także atencję spermiarzy rynek jest zepsuty.
  • Odpowiedz
@wielad:
@userrrr:

Macie po 175 czy 180 wzrostu i się przechwalacie, że nie macie problemu z kobietami. Trąci trochę hipokryzją. Nie wiecie jak to jest być naprawdę niskim facetem z kiepską mordą, który w najlepszym wypadku jest traktowany przez kobiety jak kolega, więc nie bądźcie tacy hardzi.

Z jednym się tylko mogę z wami zgodzić. Przegrywy, którzy żeby ulżyć sobie samym, wyśmiewają się z takiego Przemcela są godni politowania, bo
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: kobiety mają na was #!$%@?, nie zauważają was, ignorują ale nie nienawidzą. A to ogromna różnica. Bo od nienawiści do agresji cienka granica. Zaraz komuś z was odbije i zacznie krzywdzić kobiety. Wampir z wykopu?

@orzeszty:

Czy to wina kobiet że jesteście dla nich nieatrakcyjni? Ktoś was zmusza do bycia w związku? Zajmijcie się swoim życiem i przestańcie pluć, szkalować i obrzucać gównem kobiety i normalnych ludzi.
Może nie
  • Odpowiedz
@wielad: Przecież w Stanach, Niemczech i innych krajach przegrywy już mordują kobiety i innych facetów, których uznają za swoje "zagrożenie", albo ten cały Rothger, którego przegrywki pedały uznają za swoje guru. Gościu zamordował z zimną krwią jakoś 4 kobiety i dwóch mężczyzn, a na końcu się powiesił. To tylko kwestia czasu jak polskie przegrywy zaczną #!$%@?ć te całe "p0lki" jak teraz tego nie powstrzymamy to dojdzie do tragedii.
  • Odpowiedz
@wielad: Ci ludzie są niebezpieczni dla otoczenia - przez swoje chore urojenia zagrażają społeczeństwu. Jeden z drugim będzie #!$%@?ć jakieś głupoty o czadach i julkach i cała ta agresja w nich tylko narasta z każdym dniem, tylko czekać na tragedie, a przypominam już były ofiary śmiertelne!
  • Odpowiedz