Wpis z mikrobloga

@userrrr: o tym właśnie mówię. Ta cała frustracja narastająca każdego dnia którego dnia eksploduje. Nimi kierują te same mechanizmy co muzułmańskich ekstremistów. Nimi też jest łatwo manipulować poprzez religie z powodu słabego dostępu do kobiet. Raz że mało kobiet w stosunku do mężczyzn dwa żeby wziąć ślub trzeba mieć hajs. Wielu nie stać na żonę. Uciekają wtedy w fanatyzm religijny i wysadzają ludzi których nienawidzą. Czyli wszystkich którzy nie są tacy
@userrrr: Filozof to pewnie pedał, boże jaki wąsaty Janusz xD
Właśnie ta wasza głupkowatość jest tak mocno odpychająca. Co ty możesz wiedzieć co jest żałosne a co nie Janusz? Przecież jesteś tylko głupiutką małpeczką na automacie emocjonalnym, to co rozumiesz to tylko wysryw twojego mózgu, nic więcej ¯\_(ツ)_/¯
@orzeszty: rozumiem że zgadzasz się że incele są niebezpieczni dla społeczeństwa i stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia normalnych ludzi. Że niedługo ich ataki mogą przybrać fizyczne formy. Oraz to że ich nienawiść do kobiet jest bezpodstawna ponieważ nikt nie zmusi innych żeby im się podobali.
@userrrr:
@wielad:

Zabawne na tagu przegryw jest to, jak dwóch kolesi wyzywa wszystkich inceli od #!$%@?ów_, próbując stworzyć jakąś prowokację pełną nienawiści do innych, ironii i szydery. Jednak jesteście w tym tak żałośni, że nawet przegrywy zwykle zaciekle broniący swoich teorii czopekpill mają was tak w dupie, że musicie sobie sami odpowiadać.

A jak już wam ta marna prowokacja nie wyszła, to zaczęliście kąsać personalnie każdego kogo się da. No
Czy to wina kobiet że jesteście dla nich nieatrakcyjni?


@wielad: Po części tak, 50% genów i praca hormonów w macicy ;) ale to nic nie zmienia bo zawsze będzie hierarchia atrakcyjności, to jest mocno wbudowane w całe naturalne życie.

Są rozgoryczeni ale po części z tego powodu że społeczeństwo stworzyło dla nich matrix, iluzję równości w celu wykorzystania ekonomicznego i spłukania problemu w kiblu, nikt nie dostarcza im rozwiązania a religie
@userrrr: Chciało ci się tak głęboko stalkować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3 lata temu miałem firmę internetową i faktycznie byłem pod kablem 24/7, ładne dochody itd, ale się skończyło bo zdrowie padło, od tamtego czasu stałem się amatorem przegrywem (bo nie ma takich problemów jak niektórzy na tagu) i olałem cały świat normictwa i mam wszytko w dupie, nie martw się pod wzgledem czasu w necie przy
@orzeszty: ok zgadzam się z tobą i przytoczone argumenty uważam za logiczne i mające sens.... Ale co to zmienia w kwestii plucia jadem na kobiety i normalnych ludzi. Czy to co napisałeś usprawiedliwia ta nienawiść i agresję?
@orzeszty: wy sobie żyjcie jak chcecie tylko przestańcie swoją frustrację seksualna ,zmieniać w agresję i kierować ja w stronę kobiet. To nie ich wina że jesteście nie atrakcyjni. Życie nie jest sprawiedliwe i trzeba się z tym pogodzić. Uważam że taka agresja doprowadzi kiedyś do nieszczęścia.
@wielad: Co to daje? Nie jestem specem w tej kwestii ale eksperymenty psychologiczne pokazują że uświadamianie sobie emocji pozwala je kontrolować, przeprogramowywać (szlaki od układu limbicznego do kory nowej, płata przedczołowego). Jeżeli spojrzysz na naszą kulturę to ludzie zawsze rozmawiali, "wygadywanie" się kobiet, czy spowiedź święta dająca ulgę - to jest jakieś programowanie mózgu właśnie na tym szklaku neuronalnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem jak to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wielad: to nie tak, nienawiść do kobiet, tak samo jak (czasem l homoseksualizm wynika ze strachu do kobiet.
To jak w tym popularnym błędzie, że człowiek niby podchodzi od szympansa. No nie, tylko mamy wspólnego przodka ¯\_(ツ)_/¯
@orzeszty: kręcisz się w koło tematu strasznie. Czyli rozumiem że jesteś w stanie zrozumieć i akceptujesz nienawiść i agresję werbalna i nie przeszkadza ci to że w którymś momencie może to przybrać fizyczne formy agresji?