Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@overjoyed: zawias dostaje po dupie, to masz ponad 100kg pionowo w dół, przednie koła przy mocniejszym przyspieszaniu mają mniejszy docisk i auto zapewne gorzej się prowadzi. Sam myślałem o takim montażu dla crosa, ale doszedłem do wniosku że sprawdzi się to głównie w autach na ramie.
  • Odpowiedz
  • 40
@Kick_Ass Widzę, że ekspert wykopkowy się znalazł ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ten skuter może ważyć maksymalnie 100 kg. Ładowność Mustanga wynosi pewnie około 400 kg. Na haku już nie wspomnę.

Jak zapakujesz cały bagażnik na wakacje ciężkimi rzeczami to zawias dostaje po dupie? Jest to normalne użytkowanie.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: debil z kogo chyba z ciebie, lepiej wozic vespe (nie wiem co w tym zlego, zreszta tez klasyczny model jak mustang) niz jak jakis creep zjeb jezdzic za ludzmi po miescie i robic foty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Negatyf: za tylną osią? Powodzenia. Na krótki dystans ok, jechać gdzieś dalej to porażka.
@slane: bo to śmieć , nowy mustang ok, te pierwsze to śmietniki, takie e36 naszych czasów.
@DeadIy: jeszcze jak, piecze bo ostry kebab wjechał, takim śmietnikiem to bym za darmo nie chciał jeździć,elo.
  • Odpowiedz
Ten skuter może ważyć maksymalnie 100 kg. Ładowność Mustanga wynosi pewnie około 400 kg. Na haku już nie wspomnę.


@Negatyf: Czyli co, na taką platformę można śmiało wrzucić 400kg? Widzisz różnicę pomiędzy taką platformą wspierającą się na haku, a holowaniem przyczepy? Ważny jest nacisk pionowy na hak.
  • Odpowiedz