Wpis z mikrobloga

Jak często zdarza się Wam przechodzić gry więcej niż 1 raz?

Mówię raczej o sytuacji, kiedy macie dostęp do innych gier, ale wolicie jakąś ograć ponownie, niż o powtórne granie z braku żadnej alternatywy w bibliotece.

Pochwalcie się w komentarzach jakie gry były u Was najczęściej powtarzane i po ile razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#ps3 #ps4 #xbox #xboxone #gry #pcmasterrace

Ile gier w życiu ograłeś więcej niż jeden raz?

  • Żadnej 23.0% (76)
  • Około 3 35.0% (116)
  • Około 5 19.6% (65)
  • Około 7 3.9% (13)
  • Około 10 4.8% (16)
  • Powyżej 15 13.6% (45)

Oddanych głosów: 331

  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Beeercik NFS Most Wanted (ten z 2005 roku oczywiście), łącznie chyba z 5 razy ograny. Oprócz niego FlatOut 2 (ze 3-4 razy). Inne gry ograne więcej niż raz (po 2 razy) to Life is Strange, Life is Strange Before the Storm, Deus Ex Human Revolution, FlatOut, FlatOut Ultimate Carnage, Assassin's Creed, Harry Potter i Kamień Filozoficzny.
  • Odpowiedz
@Beeercik: jedyne powtorki u mnie to po przesiadce z leciwego PC na PS4, niektore tytuly ogrywam ponownie, juz bez minimalnych i scin :)

Z takich dla przyjemnosci to kiedys ogrywalem GTA SA z 10x dla mnie najlepsza czesc GTA, a tak "sam z siebie" raczej nie wracam, no chyba ze jest przestoj i nie mam w co grac innego/nowego
  • Odpowiedz
@Beeercik: Gothic 1 i 2, Harry Pottery 1-3, Prince of Persia, NFS Underground niejeden raz wracane. Ostatnio też przechodzę gry z dzieciństwa z żoną (te, których nie zna), np. Syberia, Monkey Island
  • Odpowiedz
@Beeercik: Głównie tytuły sprzed min 15 lat. Hidden & Dangerous 2 to moja perełka jeżeli chodzi o powtórne przejścia. No i mam zwyczaj od 2010 roku, że na każde Boże narodzenie przechodzę CoDa MW tego oryginalnego.
Zresztą do codów też mam słabość i kompanie każdego z nich zaliczyłem przynajnajmniej po 3-4 razy, a jedynkę to ponad 10.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beeercik: manic miner, nickyboom, descent 1 i 2, doom, hexen, prince, medal of honor, po kilkadziesiąt razy. Z nowszych po kilka razy uncharted 1 2 3 4, wiesiek, tlou.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beeercik: najwięcej to assassins creed 1 z jakieś 20 razy myślę nie wiem czemu tyle razy te grę przeszedłem ale minimum raz do roku nachodzi mnie taka ochota ją przejść a długa zbytnio nie jest bo na jakieś 10h może
  • Odpowiedz
@Beeercik: PoP Warrior Within (2 razy), Trylogia Ratchet i Clank /Jak i Daxter (nie zliczę), GoW 1,2,3 (nie zliczę), KH 1, 2, BBS (4 razy, na Proud Mode), GTA San Andreas (5 razy jak na razie) i okazjonalnie odpalam DB Raging Blast, czy Soul Calibur 4 i 5, ale się nie liczą, bo wątek główny raz przeszedłem i służy mi do krótkich partyjek.
  • Odpowiedz