Wpis z mikrobloga

Jak często zdarza się Wam przechodzić gry więcej niż 1 raz?

Mówię raczej o sytuacji, kiedy macie dostęp do innych gier, ale wolicie jakąś ograć ponownie, niż o powtórne granie z braku żadnej alternatywy w bibliotece.

Pochwalcie się w komentarzach jakie gry były u Was najczęściej powtarzane i po ile razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#ps3 #ps4 #xbox #xboxone #gry #pcmasterrace

Ile gier w życiu ograłeś więcej niż jeden raz?

  • Żadnej 23.0% (76)
  • Około 3 35.0% (116)
  • Około 5 19.6% (65)
  • Około 7 3.9% (13)
  • Około 10 4.8% (16)
  • Powyżej 15 13.6% (45)

Oddanych głosów: 331

  • 37
Stalker, sporo razy - ale trudno policzyć, bo część to mody. Podobne, ale nie takie same. Ze 4-5 razy minimum. Stare gry jak wolfenstein 3D, doom, quake, attic attack i pewnie sporo innych - wielokrotnie. Nowsze tytuły - czasem 2-3 razy. Teraz planuję WIedzmina3 z inną ścieżką rozwoju :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Beeercik: po kilka razy grałem głównie w starsze gry, do których odczuwam sentyment, np. gothic czy pierwszy wiedźmin. Czasem nachodzi mnie ochota zagrać w coś kolejny raz, ale zazwyczaj po kilku godzinach zaczyna się nudzić, bo w sumie wiem co będzie dalej xd
@Beeercik: wiedzmin 3 (raz na pc, dwa razy na PS4), mafia (wiele razy), Skyrim (3 razy), Zaginięcie Ethana Cartera ( ponad 5- gram dla widoków), Tarzan (3 razy) i pewnie jeszcze parę ale nie mogę sobie przypomnieć które to były
@Beeercik Mam parę tytuł w które muszę przynajmniej raz w roku zagrać i zawsze się mega dobrze bawię () Głównie stare Hitmany, Splinter Cell (1-3), AC (kiedyś sprzęt pozwalał mi na zagranie max AC3, więc AC1-3, ale teraz sytuacja może się zmienić), Tony Hawk Amercian Wasteland (inne części również, ale głównie thaw), Shrek Trzeci, PES6, Sąsiedzi z piekła rodem, gry Hugo, Thief z 2014, (niedługo
@Beeercik: więcej niż raz na pewno przeszedłem oba NFS:U, NFS: MW, COD 1,2 i trylogia MW, wszystkie pecetowe GTA licząc od trójki, obydwie części Gothica, obie części Divinity: Original Sin, pierwsze Fable, Morrowind, Wiedźmin 2 i 3, Hitman 2: Silent Assassin, pewnie jeszcze o czymś zapomniałem więc chyba mogę zaznaczyć powyżej 15
@Beeercik Przechodziłem po kilka razy w czasach gdy nie miałem internetu. Teraz mam tyle tytułów do ogrania że nie widzę sensu by wracać do tych już zaliczonych choć mam takie okresy że lubię sobie odpalić jakiegoś erpega typu Morrowind, Oblivion, Skyrim i pobiegać po otwartym świecie wykonując przy okazji parę zadań pobocznych.
@Beeercik: Postal 2 przechodziłem za dzieciaka kilkaset razy i gram w sumie do dzisiaj, GTA V zrobiłem ze 4 razy, Far Cry 3 ograłem dwukrotnie. Są też takie gry których nigdy nie ukończyłem albo byłem kilka etapów przed końcem i po jakimś czasie podchodziłem do nich kolejny raz żeby je przejść do końca.