Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wstydze sie ze swojego konta dlatego tutaj pisze.
Zauważyliście może #niebieskiepaski że kobiety po 40 czy to szczupłe czy mające kilka kg więcej mają o wiele większe cycki od dziewczyn w wieku 18 - 30 lat tej samej kategorii wagowej? Nie mówię tu o ulańcach, mam słabość do szczupłych kobiet z wielkimi biustami i zauważam to tylko najczęściej u kobiet starszych.
Młode to szczupłe i bez cycków. Z kolei nawet te stare babcie chodzące o lasce potrafią mieć cycochy że aż garba dostały a wcale takie otyłe nie są.

#rozowepaski #cycushki #cycki #niebieskipasek #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f75f5c2f49ad326e7b1c046
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
AluminiowaPrzyjaciółka: Biust z wiekiem rośnie, przynajmniej u mnie. Jako nastolatka ważyłam 64 kg, potem schudłam 10 kg i do 30 trzymałam mniej więcej wagę, potem stopniowo coś tam się odkładało i teraz (po czterdziestce) znów ważę tyle, ile gdy miałam 16 lat. Natomiast biust rósł stopniowo - przy chudnięciu mniej go ubywało, niż przy tyciu rosło. Tak że to nie jest tylko kwestią przytycia - chyba na biuście odkłada się proporcjonalnie