Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich, jestem projektantem User Experience. Pracuję nad ulepszeniem strony Urzędu Miasta Częstochowy. Tak, aby była bardziej użyteczna, oparta na dobrych praktykach i przyjazna dla użytkowników takich jak ty.

Czy mógłbyś / mogłabyś wypełnić tę krótką, 1-minutową ankietę?

Link do ankiety:

Ankieta zawiera kilkanaście prostych pytań i jej wypełnienie zajmuje mniej niż 60 sekund. Wszystkie odpowiedzi są anonimowe. Możesz pominąć dowolne pytanie, jeśli nie chcesz na nie odpowiadać.

Wyniki ankiety pomogą mi zebrać pomysły na zmiany, które mogą być istotne także dla Ciebie.
Jeśli masz jakieś pytania/sugestie dotyczące samej ankiety, proszę o komentarz poniżej. Dziękuję!

Link do ankiety:
#czestochowa #webdev #ankieta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli masz jakieś pytania/sugestie dotyczące samej ankiety, proszę o komentarz poniżej.


@biocityTessier: to ja zacznę: po co w anonimowej ankiecie w ogóle miejsce na imię, jakie ono ma znaczenie? xD
  • Odpowiedz
@Marmite: Bardzo dobre pytanie ;) Odpowiedź nie jest obowiązkowa, ale jak już ktoś wpisze imię to na tej podstawie określę czy to kobieta czy mężczyzna. Jest to nieco mniej bezpośrednia forma zapytania o płeć.
  • Odpowiedz