Wpis z mikrobloga

@Phyrexia nie dziwię się,że nie epatujesz żyjemy w katolibanie i mentalności PRL-u a co do reakcji itp jak ci się nie podobają to kasuj komentarze albo pisz gdzieś indziej swoje historie
  • Odpowiedz
nie ma przyjaźni damsko-męskiej. Nawet jak jednej stronie się wydaje, że jest to przyjaźń to druga ma nadzieję na coś więcej ¯_(ツ)_/


@EgzeQTroll: ale brednie. Nie dziwi mnie jednak, że taki pogląd przoduje tutaj wśród całej śmietanki #!$%@?
  • Odpowiedz
@YEPs: Np. udaje troskliwego, pomocnego. Udaje obiektywnego, radzi. Potem okazuje się, że się przymila, uważa zupełnie inaczej niż twierdził, ale mówił tak żeby pokrywało się z twoimi poglądami. itp.
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: ale pierdzielenie xD mam właśnie taką przyjaciółkę, która wg wielu facetów jest przynajmniej 9/10 i się ślini do niej. I nazwiesz mnie pewnie gejem czy coś, bo spałem z nią nie raz (w jednym łóżku) i nigdy do niczego nie doszło. Moja dziewczyna też nie jest o nią zazdrosna bo i czemu by miała być, skoro przyjaciółka zna mnie najlepiej. Zazwyczaj to faceci pierwsi w takiej przyjaźni odpadają, bo
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Ciekawe jest to, że jakiś facet po słowach, że w ogóle Cię nie pociąga i nie jest atrakcyjny według Ciebie - chciał się przyjaźnić. Tzn. jak to wyglądało? taki Mirek kupił Ci czekoladę, a Ty mu na to - słuchaj, zupełnie mi się nie podobasz, jesteś odpychający i aseksualny, ale jeśli chcesz zostać przyjacielem i nadal przynosić mi czekolady to ok, zapraszam. I on się na to godzi? nie
  • Odpowiedz
Komuś kto manipuluje i kłamie udając przyjaciela a faktycznie chodzi mu tylko o jedno?


@Phyrexia: ale ty musisz być #!$%@?. To że koleś sie w tobie zakochał to nie żadne udawanie przyjaciela tylko był twoim przyjacielem. Zachowujesz się jakby chodiło mu tylko o wyruchanie ciebie, a tak nie było bo dałby sobie chłop spokój po kilku dniach.
  • Odpowiedz
Np. udaje troskliwego, pomocnego. Udaje obiektywnego, radzi. Potem okazuje się, że się przymila, uważa zupełnie inaczej niż twierdził, ale mówił tak żeby pokrywało się z twoimi poglądami. itp


@Phyrexia: pewnie nie udawał, nie wciskaj typowi że miał na celu tylko cie wyruchać, po tym co piszesz widać że jesteś niedojrzała bo dla ciebie związek to tylko seks.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: wkurzają mnie takie laski jak ty, mam nadzieje że znajdziesz się kiedyś na miejscu tego gościa. Będziesz super osobą dla faceta a potem jak wyjdzie że ty poczujesz coś a on nie to on cie oskarży o to że chciałaś go tylko przelecieć i w ogóle udawałaś wszystko
  • Odpowiedz