Wpis z mikrobloga

@Phyrexia: dobrze w sumie że tak wyszło temu gościowi, jak chociaż go trochę lubiłaś a nie udawałaś żeby mieć orbitera to daj mu spokój i nie dawaj mu więcej nadziei. Po jakimś czasie mu przejdzie i znajdzie bardziej dojrzałą babkę
  • Odpowiedz
@Phyrexia: co to za wysrw xD

To samo działa w dwie strony.

Ważne żeby obie strony akceptowały to samego początku, nie ma czegoś takiego, że kobieta jak podrywa naprowadza a facet to podrywa. Jesteś bait kontem. Tylke te baity i ppdjudzanie jest nieco bardziej wysublimowane niż w przypadku większości.

@hihi_jery: dokładnie mam tak samo z moim ziomkiem. Też przez większość stulejarzy jest postrzegana jako laska 9/10 a dla
  • Odpowiedz
@Phyrexia

Bądźmy poważni, ludzie którzy mówią, że taka przyjaźń jest możliwa różnią się od tych, którzy uważają że nie jest możliwa tym, jak definiują przyjaźń. Dla jednej osoby to coś bardzo dużego, dla innej to tylko nieco ulepszone koleżeństwo.

Prawdziwa bezinteresowna przyjaźń długofalowa możliwa jest tylko w przypadku osób tej samej płci. Przy czym, nawet miedzy kobietami jest ona trudna do uzyskania, stąd bardzo dużo kobiet wybiera sobie na "przyjaciół" facetów i argumentuje, to faktem, że lepiej się z nimi dogaduje.
  • Odpowiedz
@LM2525: nie wiem jak definiujesz przyjaźń, ale ja to definiuje jako relacje w której traktuje kogoś jako kogoś przed kim nie emam żadnych tajemnic i wiem że mogę liczyć na te osobę w każdej sytuacji.

Mam pełną swobodę wyrażania myśli w relacjach z moją przyjaciółka ale one są zupełnie pozbawione podtekstu seksualnego to chyba jest clu. Żeby nie patrzeć na przyjaciółkę jak na potencjalną partnerkę i obiekt seksualny. Dla wielu
  • Odpowiedz
@Phyrexia: może facet nie udawał przyjaciela, może w jakiś własny, specyficzny sposób cię podrywał (a ty to wzięłaś za oznaki przyjaźni) a jak ogarną że jednak mu nie dasz szansy to zrezygnował.
  • Odpowiedz
@blond_lok: @Phyrexia: Macie wygórowane wymagania. Kiedyś #rozowepaski nie miały wyboru ( ͡º ͜ʖ͡º) przychodził chlop z innej wsi, brał panne na wydaniu i tak sie tworzyły związki, a teraz wam sie w dupach poprzewracalo i to jest przyczyną samotności wśród facetów - macie zbyt roszczeniowe podejście i wygórowane wymagania co do nas, a i tak cierpicie, bo okazal sie chamem i
  • Odpowiedz