Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może komuś z #hr #rekrutacja nudzi się na tyle, żeby coś podpowiedzieć młodemu szczylowi przy wyborze ofert wartych uwagi, tak z własnego doświadczenia.
Zastanawiam sie, czy jeżeli w ofercie teoretycznie widnieje, że idealnym kandydatem może być również osoba bez doświadczenia to, czy mam jakieś realne szanse przykładowo na poniższe stanowisko? Czy jest to tylko wpisane tak, że niby szukacie młodych i nowych na rynku ale i tak weźmiecie kogoś z doświadczeniem jak się pojawi?
Jeszcze krótko co mogę "zaoferować" ze swojej strony: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 20lvl
- technik logistyk,
- na 1 roku zaocznej logistyki,
- dysponuję już w pewnym zakresie wiedzą na temat przepisów w transporcie itp. + w technikum odbyłem dwukrotnie miesięczne praktyki w firmach,
- angielski na luzie komunikatywny, ewentualnie niemiecki mógłbym trochę podciągnąć,
Teoretycznie większość z wymagań spełniam, jednak zastanawiam się czy od razu nie skreśli mnie wiek i brak doświadczenia.
Odnosiłem się do poniższej oferty:
www.pracuj.pl/praca/spedytor-miedzynarodowy-bydgoszcz,oferta,500056564
#logistyka #pracbaza #spedycja #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f74e952f49ad326e7b1bf0e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Co prawda w HR na szczęście nie pracuje, ale jak każdy kiedyś też nie miałam doświadczenie w pracy więc może coś niegłupiego powiem:
- czasem w ogłoszeniach (zwłaszcza juniorskich) piszą, że nie potrzebują doświadczenia i sami szkolą (co prawda to na ogól znaczy ze płacą nędznie, ale nie od razu ..coś tam Koloseum ( ͡º ͜ʖ͡º))
- staże są dla studentów - jeżeli nie pili