Wpis z mikrobloga

@Fl3xy Nie wiem o co mu chodzi, bo nie napisał. Chodzi mi o sam fakt, że jakby co kogo obchodzi co ktoś robi ze swoim kontem na tinderze. Mniejsza, że nie rozumiem idei tego portalu, ale jakoś zawsze wychodzę z założenia, że niech sobie każdy rzepkę skrobie jak chce i nic nam do tego.
@Fl3xy Dalej, to jest założenie. Trzeba patrzeć szerzej jak śpiewa Łona ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może dziewczyna niechcący kogoś dała w lewo więc założyła konto od nowa i szuka te konkretną osobę, może szuka znajomego. Po prostu nienawidze założeń - 'jest tak bo ja tak mówię i koniec i to jest prawda objawiona'. A gówno prawda :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fl3xy
@MalaHelenka:

Tak czy inaczej, fakt jest taki że są i takie dziewczyny, sam widziałem na oczy jak jedna bardzo przeciętna prawie wszystkich przeciągała w lewo bo jak mowila "tacy brzydcy są" a to często normalne chlopaki byli.
@Slavcel Ale co w związku z tym? Wszyscy muszą mieć Twój gust, bo nie rozumiem konkluzji. Może mi jeszcze napiszesz szanowna zielonko, że wszyskie kobiety są złe, a Ty jesteś biedny i nieszczęśliwy?
I again... Znowu założenie z góry. Chryste jezusie, przecież ja przez Was nie nadążam z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Co Was to gówno obchodzi co kto robi i co się komu podoba? Nie wiem. Macie tak nudne życie, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ale co w związku z tym? Wszyscy muszą mieć Twój gust, bo nie rozumiem konkluzji. Może mi jeszcze napiszesz szanowna zielonko, że wszyskie kobiety są złe, a Ty jesteś biedny i nieszczęśliwy?

I again... Znowu założenie z góry. Chryste jezusie, przecież ja przez Was nie nadążam z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Co Was to gówno obchodzi co kto robi i co się komu podoba? Nie wiem. Macie tak nudne życie, że przeżywacie