Wpis z mikrobloga

Nie stresuj się na drodze do celu | Filozofia Samuraja Jacka
Analiza podejścia do życia i zachowania spokoju w świecie który nie jest taki jaki byśmy tego chcieli przedstawionego w serialu Samuraj Jack. Znalezisko: https://www.wykop.pl/link/5720173/nie-stresuj-sie-na-drodze-do-celu-filozofia-samuraja-jacka/

#kultura #seriale #samurajjack #rozrywka #ciekawostki #kultura
wojna_idei - Nie stresuj się na drodze do celu | Filozofia Samuraja Jacka
Analiza po...
  • 24
@wojna_idei: I to jest właśnie przyczyną, że ludzie są nieszczęśliwi, a dzieci nie rozumieją świata juz od najmłodszych lat. "Pomagaj innym" "Czyń dobro dla innych". Z własnego doswiadczenia wiem, ze to jest gowno a nie rada.
"Z dobroci serca miałem dziurawe buty
A zamiast rąk dwa krwawiące kikuty"
Potem dzieci myslą, ze pomaganie innym, walka ze zlem itp to cel w zyciu. Otóż nie. Celem w życiu jest wyzwolenie się z
@ES_Blofeld: No wlasnie, mialem nie odpisywac ale napisze, nie do ciebie tylko do innych. Mysl sobie co chcesz, mam to w nosie. Ja doszedlem do wszystkiego w zyciu sam wlasnie w momencie jak sobie uswiadomilem ze zyje dla siebie nie dla innych. Byłem biedy jak szczur, w podstawówce rówiesnicy sie smieli ze jestem biedny i chodze w łachmanach. Teraz jezdze 200 konnym suvem, mam dom z ogrodem i szczesliwą rodzinę i