Wpis z mikrobloga

  • 52
@wojna_idei Mądry ruch Szymon - o tej porze tylko normalni, pracujący ludzie zazwyczaj są na nogach. Być może dyżurny neuropek nie zdąży zwołać reszty do zakopywania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojna_idei: I to jest właśnie przyczyną, że ludzie są nieszczęśliwi, a dzieci nie rozumieją świata juz od najmłodszych lat. "Pomagaj innym" "Czyń dobro dla innych". Z własnego doswiadczenia wiem, ze to jest gowno a nie rada.
"Z dobroci serca miałem dziurawe buty
A zamiast rąk dwa krwawiące kikuty"
Potem dzieci myslą, ze pomaganie innym, walka ze zlem itp to cel w zyciu. Otóż nie. Celem w życiu jest wyzwolenie się
  • Odpowiedz
@ES_Blofeld: No wlasnie, mialem nie odpisywac ale napisze, nie do ciebie tylko do innych. Mysl sobie co chcesz, mam to w nosie. Ja doszedlem do wszystkiego w zyciu sam wlasnie w momencie jak sobie uswiadomilem ze zyje dla siebie nie dla innych. Byłem biedy jak szczur, w podstawówce rówiesnicy sie smieli ze jestem biedny i chodze w łachmanach. Teraz jezdze 200 konnym suvem, mam dom z ogrodem i szczesliwą rodzinę
  • Odpowiedz
Mądry ruch Szymon - o tej porze tylko normalni, pracujący ludzie zazwyczaj są na nogach. Być może dyżurny neuropek nie zdąży zwołać reszty do zakopywania ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Czu-Czu: Dokładnie, neuropki takie jak ja pracują zdalnie i wstają o 9 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojna_idei: brawo - pozuj na poważny kanał publicystyczny. Rób analizę społeczna na.podstawie bajki. Do reszty materiałów też podajesz jako źródło bajki z cartoon network. Bo taki masz poziom filmików na kanale.
  • Odpowiedz