Wpis z mikrobloga

@enron: #!$%@? z ptakami i ekosystemem, kitku płaczę przed drzwiami to trzeba go wypuścić :D Niech najedzone i silne morduje ptaki, z zimną krwią i przyjemnością.


Jasne, mój dokarmiany kot na pewno wytrzebi wszystkie ptaki w okolicy. Jakoś zajmuje się głównie szczurami i czasem gołębiami.

Czytam takie teksty jak Twój i obiecuję, że ostatni raz zwolniłem lub zrobiłem manewr omijający kota, gdy ten wyszedł mi na drodze przed maskę samochodu, teraz będę walił w te szkodniki ile się
enron - > @enron: #!$%@? z ptakami i ekosystemem, kitku płaczę przed drzwiami to trze...

źródło: comment_1601457837kkRkKXjijiBi6hUVbAGfRN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@enron: Może wykastruj kota za którego bierzesz odpowiedzialność? Czy za niechciane młode też weżmiesz odpowiedzialnośc?


@hehtor: a może kuźwa czytaj wątek jak już się chcesz udzielać? Naaah, po co... ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
BTW, czy już powybijałeś wszystkie okna w domu?


@enron: a Ty sobie mózg wybiłeś? Bez okien nie można mieszkać i żyć, a bez szkodników da się żyć. Kolejny debilny argument kociarza - wypuszczaj nadal tego szkodnika, mam nadzieję, że spotkam go na drodze.
  • Odpowiedz
@delirium_memes dzban to z ciebie jest jeśli nie znasz tematu a się wypowiadasz, wiesz w jakim wieku była kotka? Albo chociaż czy nie miała innych chorób uniemozliwjajacych sterylizację?
  • Odpowiedz
@enron oczywiście, że były ogłoszenia rozwieszone

A co do tego, że kot to w domu powinien siedzieć, no ja to wiem ale rodzinie nie dało się przetłumaczyć.
A kotka była grzeczna i nie szlajala sie, raczej podwórko i ciepły parapet ją interesowały
  • Odpowiedz
@delirium_memes no dało się, i na szczęście nic jej się nie stało ale w tamtym momencie nie było to zalecane więc ktoś kto to zrobił bez poznania histori kota mocno ryzykował.
  • Odpowiedz
@enron: piszesz, że Twój kot poluje na gołębie i szczury. skąd to wiesz? łazisz za nią cały dzień jak jest poza domem? niestety, ale koty mordują dla zabawy i nawet jak jest nażarty po samą kokardkę to i tak będzie polował. kocham koty, ale niestety to są straszne szkodniki i powinny być pilnowane.
  • Odpowiedz
@myszorek: wiem że nie rusza się niemal poza nasz ogród i część ulicy - jedyne co tam złapie to właśnie szczury/myszy i gołębie. Z takimi zdobyczami ją widuję, z reguły nic po tym nie zostaje poza paroma kostkami...
  • Odpowiedz