Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: Mam takie podejże nie że 99% tych Sebków od odzieży patriotycznej i hasełek typu kto was oborni przed ruskimi jak twój chłopak będzie szukać swoich rurek, będzie wyglądało pod ostrzałem jak ten drugi co ma dośc.
  • Odpowiedz
@Silwerbalk: Ale jak to, trzeba przywrócić obowiązkowy pobór, to nie będzie #!$%@? w rurkach!!1!!11!
Gdyby się stało cokolwiek złego i zostałbym przymuszony do wstąpienia do armii, to pierwsze co robię to rozwalam swoje okulary i nie ma już dla mnie znaczenia czy strzelam do swoich czy do wroga.
  • Odpowiedz
@DzonySiara: na reddicie piszą, że w większości walczą tam chłopacy z rocznika 2000-2002. Ja w ich wieku popierałem Korwina, który też chętnie posłałby mnie teraz na pewną śmierć. Jaki ja #!$%@? byłem głupi.
  • Odpowiedz
@Futsalista_cisowianka: no w 3 tygodnie to za przeproszeniem... #!$%@? się nauczysz chyba podstaw podstawy...... Już nie mówie o taktykach czy jakieś hmm systemu działań.... Za to dostaniesz kałacha tu ma lufe tu ma spust tak go wyczyścicie tak się go rozkłada.... Itp... Tyle nara wypad następny prosze..... Armia amerykańska przechodziła przez to nazywali takich tygodniowymi aniołami.... Bo tyle im dano tydzień... A potem radz se sam.... ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Futsalista_cisowianka: nie jeden Vet zginą we francji bo musiał kopać po dupskach szeregowycj z poboru by się nie zbijali w kupy.... Bo dostaną serią z Mg42 bo na jednego szeregowego było szwabą szkoda kul ale za to na 6 to już można zmarnować.... Tak veterani robili jako niańki tych chłopaczków i powoli ich ogarniali z rzeczywistością..... I jak działać.... Dla tego jak dostawali świerzaków to dostawali #!$%@? bo musieli go
  • Odpowiedz
@DzonySiara Pies #!$%@?ł wszystkich polityków, którzy chcą wojny. Ja #!$%@?ę krew się we mnie gotuje jak widzę takie sceny (°° Nie można normalnie żyć, bo jakis chciwy #!$%@? chce zagarnąć kawałek ziemi dla siebie.
  • Odpowiedz
Wojna nigdy się nie zmienia


@SweetStud: widzę macie dzisiaj festiwal cliché i żenujących tekstów z demotywatorów. Spokojnie, też taki byłem, ten etap mija zwykle niedługo po egzaminie gimnazjalnym

co ty pieprzysz pajacu?


Btw dosyć agresywnie jak na pacyfistę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SweetStud: stwierdzenie faktu, że czasem dochodzi do wojen, i czasem wtedy trzeba się bronić - choćby przed tyranią okupacji i czystkami etnicznymi rodzimej ludności - i warto wtedy mieć skuteczną armię żeby ludzie nie ginęli na próżno w idiotycznych starciach to głupota? Jeżeli myślisz że gdzieś pochwalam konflikty zbrojne jako cudowne rozwiązanie to wierz mi że tak nie jest.
  • Odpowiedz