Wpis z mikrobloga

  • 0
@DzonySiara: zwykli ludzie, którzy mieli pecha i urodzili się w tamtym rejonie, muszą teraz przechodzić przez piekło bo politycy załatwiają swoje interesiki... wiem że idealny system nie istnieje ale i tak ha tfu na dziadów którzy traktują ludzi jak mięso armatnie

Są też ludzie którzy mieli pecha i urodzili się w Afryce gdzie możesz być obiadem dla lwa.
Albo w Polsce. Nie wiem co gorsze
  • Odpowiedz
@nbhd:

W Baku doszło do demonstracji zwolenników wznowienia działań zbrojnych na pełną skalę. Protesty szybko jednak przerodziły się w rozruchy antyrządowe, w których mogło wziąć udział nawet 50 tysięcy osób. Manifestanci krytykowali opieszałość odpowiedzi na armeńską agresję oraz wznosili okrzyki przeciw premierowi i szefowi sztabu generalnego, którzy powinni natychmiast pomścić poległych. Podczas starć policji z demonstrantami rannych zostało siedmiu funkcjonariuszy.Gwałtowność reakcji azerbejdżańskiego społeczeństwa jest zrozumiała. Śmierć tak wielu oficerów na przestrzeni
  • Odpowiedz
@DzonySiara: no ale sebixy i tak powiedzą że oni są gotowi umierać za ojczyznę...w wojenkach ludzi wysoko postawionych którzy będą siedzieli sobie w tym czasie w pałacach i super wyposażonych schronach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@angie12: jeden ewidentnie ma dość i trzeba go ściągać by go nie zabili.... I typ właśnie chyba po niego poszedł.... Ale sam zginą a typowi i tak nie pomógł.... Dla tego ludzie z poboru są hmm słabi... Bo brak im przygotowania psychicznego. #!$%@? koło ciebie pocisk z moździerza to sam bym srał w spodnie i se siadł bo by mi kolanka zmiękły i powiedział że to #!$%@? ni #!$%@? nie ide
  • Odpowiedz
@Mich9: wiesz co co innego jak jesteś... Przywyczajony do tego wiesz robią ci techno o 4 w nocy czyli wrzucają flashbanga do namiotu i każą #!$%@?ć migiem bo gas.... Po prostu się do tego nagłego jebnięcia przyzwyczajisz... Też będzie szok ale on w 2 3 sek. Się otrzepie i będzie git poleci dalej do przodu....
  • Odpowiedz