Wpis z mikrobloga

@SweetStud: No i za p0laka w ww2 jakby nie było całkowitego chaosu komunikacyjnego i struktur dowodzenia, nie rzucaliby żołnierzy z bagnetami na rozstrzelanie po wyczerpaniu amunicji i wykorzystaliby armię maksymalnie skutecznie to kto wie, może uniknęlibyśmy tragedii holokaustu i brutalnej okupacji. Prawdopodobnie nie, szczególnie biorąc pod uwagę inwazję Rosji, ale nadal nie wiem co negatywnego upatrujesz w możliwości bardziej skutecznego odparcia Niemców.

Jeżeli jedyne co tu próbujesz zrobić to dać upust
  • Odpowiedz
@Ranestfen2:
A.Drugi żołnierz trzyma się za "głowe" (oczywiście to jest hełm, bo człowiek w takiej sytuacji nie myśli racjonalnie)
B. Żołnierz nagrywający czołga się (prawdopodobnie oberwał jako pierwszy i po prostu stara się odczołgać z miejsca gdzie dostał, ale z powodu ran pada)

A i B świadczyć może o użyciu broni od miotanej ręcznie, po przez RPG, Moździerza aż do artylerii.
Co nie zmienia faktu ze MOŻE być to fejk, ale
  • Odpowiedz
na reddicie piszą, że w większości walczą tam chłopacy z rocznika 2000-2002. Ja w ich wieku popierałem Korwina, który też chętnie posłałby mnie teraz na pewną śmierć. Jaki ja #!$%@? byłem głupi.


@sing: tak, bo obecna, poprzednia czy następna władza nie zrobiłaby z Tobą tego samego xDDD
  • Odpowiedz
Niektórzy chcą tej wojny i chcą tam walczyć. ¯(ツ)


@FruMar: Bo często nie wiedzą jak wojna wygląda, a w głowie tylko puste patriotyczne slogany. Potem wraca w trumnie albo płaku płaku po chwili na froncie lub jako kaleka umysłowa. Głupota umysłowa ledwo opierzonych ludzi, którzy mają pokłady wielkiego bohaterstwa, które upadają jak trochę w życiu dojrzejesz albo jesteś zwyczajnie głupi. Czym innym jest zawodowe wojsko, a czym innym taka
  • Odpowiedz
@nbhd: Nie do końca rozumiem jak mieliby ich traktować? Wojsko to zbrojne ramię państwa do wywierania pewnego nacisku i obrony interesu tego państwa. Na tym poziomie zarządzania Ci ludzie po prostu nie mogą myśleć o tym że wysyłają chłopców i dziewczynki na rzeź.
  • Odpowiedz
Chyba wolalbym isc do wiezienia albo strzelic sobie w leb niz byc narzedziem politykow czy starych prykow, ktorzy maja problem z przeszloscia, bo nacjololo. FUCK THEM ALL
  • Odpowiedz
@OddajButa123: nie wchodź w dyskusje z takimi ignorantami. przeczyta pochyli głowe i zaraz będzie pisał to samo, npc zaprogramowany tak że może powiedzieć tylko jedno zdanie ew układać słowa w innej kolejności. jest ich setka jak nie tysiąc na wykopie
  • Odpowiedz