Wpis z mikrobloga

Jeszcze we wrześniu Morawiecki opowiadał, że nie będzie żadnych nowych ograniczeń w liczebności gości na weselach, a jeśli się pojawią to najwcześniej w połowie października, bo nie można ludziom niszczyć planów.

Jeszcze we wrześniu nawet Pinkas (który najchętniej wszystko by zamknął) mówił, że ograniczenia na weselach zostaną ogłoszone z odpowiednim wyprzedzeniem, by ludzie się przygotowali.

No i mamy dzisiaj. Zmniejszenie liczby gości we wszystkich strefach. Wejście w życie: mniej więcej za tydzień. Teraz uświadomcie sobie, że oni tak zarządzają całym krajem.

#wesele #koronawirus
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Promilus: A czego ty się spodziewałeś XD Mówiłem, ze z partyzanta jebną ograniczenie gości, dziwne, ze z miejsca na terenie całego kraju nie zrobili. Jeszcze.
Zresztą logika tego typu działań jest porażająca. Wesela gdzie lista gości jest znana z miejsca wszystkich masz jak na tacy i możesz wpakować do kwarantanny- ograniczenia.
A dyskoteki udające restauracje- setki ludzi anonimowo mieszają się w tłumie i udajemy ze problem nie istnieje bo w
  • Odpowiedz
@apatozaur: Argument z wesela i jest debilny. Czemu nie postulujesz za ponownym lockdownem, przecież przenosimy wirusa z 1 na 2, a pracować musimy i nie p-----l mi że na weselu tanczysz z ciotka z innego regionu bo są zakłady takie jak mój gdzie pracują ludzie z różnych powiatów, województw i praktycznie robimy ręką w rękę, no k---a to tak jakbym codziennie na weselu przecież siedział po 8 h dziennie (
  • Odpowiedz