Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich którzy zażyli blackpill już dawno temu, i czują związaną z tym depresję, spadek jakości życia. Jeżeli mówisz że blackpill cie uwolnił itp. to stop coping

Od pewnego czasu byłem w takim stanie dopóki nie przyjąłem honkpillu

W zasadzie nawet nie wyczytałem tego w internecie, mam wrażenie że samo to ze mnie wynikło. W końcu miałem dosyć użalania się nad sobą, agresji i depresji która przesłaniała mi oczy na rzeczywistość. Tak bardzo znienawidziłem tego wszystkiego że zacząłem się śmiać z tego absurdu

Bo przecież z blackpillu nie ma wyjścia. Cope or rope jak to mówią bracia z ameryki. Jednak sposobów copu jest wiele:
-Looksmaxxing
-Gymmaxxing
-Redpill
-MGTOW
-Suicidemaxxing
itd..

W moim przypadku, nic nie pomogło (ostatniego nie miałem okazji sprawdzić). I nagle zjawił się z nikąd właśnie honkpill.

Polega on na prostej zasadzie:
-Gdy słyszysz durną radę od normika - śmiej się że są tak naiwni
-Gdy słyszysz feministki walczące o równouprawnienie - śmiej się jak bardzo są daleko od prawdy
-Gdy chad mówi żebyś był bardziej pewny siebie - śmiej się w jego chadowy ryj
-Gdy kobieta mówi ci że charakter jest najważniejszy - śmiej się z jej głupoty
-Gdy jesteś moggowany przez każdego na ulicy - śmiej się z samego siebie

Życie to żart. Swallow the honkpill.

#blackpill #stulejacontent #przegryw #niebieskiepaski #redpill #incel
Pobierz
źródło: comment_1601382399lSD0lhgayKeaXla9WMR3pi.jpg
  • 6
@lagorek: Odkąd zacząłem wyznawać "xD" moje życie stało się spokojniejsze. Nie denerwuję się już prawie wcale, kiedy spotykają mnie sytuacje stresowe, myślę sobie xD i wszystko staje się prostsze.
Naprawdę polecam ten styl życia. Wcale nie robi ze mnie lenia tylko osobę które nie denerwuje się z dupy tak jak kiedyś.

Kolos? xD
Prezentacja przed w #!$%@? dużą grupą nieznajomych ludzi? xD
#!$%@? z roboty? xD
Wyśmiała cię jakaś laska na