Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski :)
Poznajecie gdzieś dziewczynę i wydaje się być w porządku i wartą tego, by ją bliżej poznać. Jednak podczas pierwszego spotkania się całujecie/uprawiacie #seks. Alkohol, pożądanie, no cokolwiek. Czy po takiej akcji momentalnie tracicie zainteresowanie? Dlaczego?
Nie miałam tak, po prostu zauważyłam taką zależność i jestem ciekawa:)
#zwiazki
  • 75
  • Odpowiedz
Kisne z tych tłumaczeń, ze laska popuszczająca szpary jest ble, ale już facet wkładający w te szparę to nagle jakiś tester, który sprawdza, czy kobieta się nadaje IKSDE
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: Bo za łatwo poszło, widzisz że ta kobieta się nie szanuje, więc jaką ma się gwarancję jak tobie dała na pierwszej randce więc jaką ma się gwarancję że będąc z nią w związku nie popuści szpary.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norepinefryna_: zależy od człowieka. Może po jednym razie się nie spodobało i gość stwierdził że nie ma sensu marnować czasu - normalka. Dostęp do seksu jest taki, że możesz go dosłownie zamawiać jak pizzę. Więc ludzie szukają teraz tej idealnej.
Ja mam tak, że lądując w łóżku na pierwszej randce tracę trochę zainteresowanie druga stroną, zwłaszcza jak ma mało do zaoferowania poza sypialnią.
  • Odpowiedz
@somskia: Bo kobieta nic nie musi robić by zdobyć bolca, wystarczy że oddycha nawet jak podpiera ściany na imprezach to się znajdzie facet który będzie nią zainteresowany. Facet musi się postarać by poruchać, nawet wygląd Chada może nie pomóc gdy jest nieśmiały. Oczywiście panowie płacący seks u prostytuki się nie liczą bo tacy to brzydzą panie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Norepinefryna_: odpowiadając Ci zależy od charakteru. Też znam typów którzy tak robią umyślnie wręcz i dziewczyny które tak zostały potraktowane ale to też dziala w dwie strony. Tak czy inaczej jak jednak człowiek się angażuje i dochodzi już do sytuacji łóżkowej to raczej nawet z czystej kultury nie powinno się olewać a porozmawiać o tym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Norepinefryna_:
To zależy od laski.
Jak jest spoko, fajna, inteligentna i miła, a w dodatku jeszcze nie jest cnotką co chce czekać do ślubu i to też tylko żeby robić gówniaki to nie ma problemu zacząć zabawy prawie od początku znajomości.

Ale jak poświęcasz swój czas na rozmowę i spotkanie z pustakiem którego słuchanie sprawia ból to kiedy jest okazja chcesz wyjść na zero i chociaż sobie użyć. I nadal
  • Odpowiedz
dziecko i pies są efektem pierwszej randki czy późniejszych działań?


@Kwasnytoja: Od randki do dziecka trochę czasu mineło, wiadomo. Ale chodzi o to że poziom namiętności czy intymności na starcie nie rzutuje na utratę zainteresowania (o ile ono występowało).
  • Odpowiedz
Chociażby u mojej współlokatorki. Często mówiła, że spotyka się dziś pierwszy raz z typem z Tindera, potem szli do niej i następnie ona narzekała, że oni nie chcą kontaktu.


@Norepinefryna_: ktos na aplikacji stworzeonej do ruchania szmat wyruchał i zostawił szmate, a ta pozniej wielkie zdziwko xd
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: Nigdy nie byłem w takiej sytuacji więc nie wiem.. ale myślę że niczego by to nie zmieniło. Zapytał bym czy chodzi jej o seks czy związek. Chociaż wątpie że usłyszałbym prawdę, znając kobiety. Na pewno wolałbym dziewczynę z którą poszedłem do łóżka na pierwszym spotkaniu niż taką która czeka z tym nie wiadomo ile. Im później seks tym gorzej co nawet może doprowadzić do rozpadu związku (przez to że
  • Odpowiedz