Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski :)
Poznajecie gdzieś dziewczynę i wydaje się być w porządku i wartą tego, by ją bliżej poznać. Jednak podczas pierwszego spotkania się całujecie/uprawiacie #seks. Alkohol, pożądanie, no cokolwiek. Czy po takiej akcji momentalnie tracicie zainteresowanie? Dlaczego?
Nie miałam tak, po prostu zauważyłam taką zależność i jestem ciekawa:)
#zwiazki
  • 75
  • Odpowiedz
Nawet nie chciałbym być z typem, dla którego dziewczyna traci na wartości bo mu biednemu się wpakowała do łóżka, a on w ramach testu chciał czekać do trzeciej randki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norepinefryna_: Nie. Nie ma to dla mnie znaczenia jesli dalej jestesmy sobą zainteresowani.

Natomiast masa facetow szuka dup na jedną noc.bWiec to rozowemu powinno zalezec by nie zostac zaliczoną na 1 spotkaniu. Dzieki temu bedzie wiedziala czy koles dąży na kolejnych spotkaniach tylko i wyłącznie do zbliżenia.
  • Odpowiedz
Chociażby u mojej współlokatorki. Często mówiła, że spotyka się dziś pierwszy raz z typem z Tindera, potem szli do niej i następnie ona narzekała, że oni nie chcą kontaktu.


@Norepinefryna_: Możliwe że szukali tylko seksu i jak go dostali to stracili zainteresowanie.
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: Ja bym stracił zainteresowanie, bo to oznacza, że skoro ze mną poszła, to w sumie może z każdym tak iść, czyli potencjalnie duży przebieg. Powinno się poznać drugą osobę, zanim się idzie z nią do łóżka.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: Kobieta może pomyśleć, że z tym facetem za łatwo poszło, widzi, że ten facet się nie szanuje, więc jaką ma się gwarancję, jak jej włożył na pierwszej randce, więc jaką ma się gwarancję, że będąc z nim w związku, nie będzie wkładał innym.

@tajemniczygosc: Jeśli facet po jednym spotkaniu jest gotowy na seks, to będzie też gotowy oddać się wichrowi namiętności jakiejś julce na imprezie poza plecami
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: Miałem tak w zeszłym roku. Poznałem dziewczynę. Na drugim spotkaniu poszliśmy do mnie no i wiadomo jak się skończyło. i potem nie było już kontaktu. Nie wiem czy poczuła się łatwa czy chodziło o to że robiliśmy to bez gumy i potem miała schizy. Ja chciałem sie spotykać a ona jakoś nagle ucichła. Szkoda
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: u nas to szybko poszło, jedno jak drugie zobaczyło to tylko gwiazdy było w oczach widać :D I chcąc nie chcąc trzeba było szybko spuścić z napięcia :D Pisze jako różowa, da się i od razu ale to trzeba "czuć" w powietrzu, że to ten zesłany z nieba xD (znaliśmy się jakiś czas online i na zjeździe z częścią znajomych się spotkaliśmy)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@choochoomotherfucker: wiesz, myślę, że dla niego po fakcie jest bez znaczenia, co ty myślisz na ten temat. Zresztą skoro oddalałbys się mu na pierwszej randce to znaczy, że jest chadem i nie musiał się nawet starać.
Ty jako kobieta masz seks na zawołanie tak naprawdę, więc to że ty sobie odwrócisz moje słowa, niby jako kontra nic nie daje. Jak facet ma duży przebieg to znaczy, że ma wygląd, u
  • Odpowiedz