Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski :)
Poznajecie gdzieś dziewczynę i wydaje się być w porządku i wartą tego, by ją bliżej poznać. Jednak podczas pierwszego spotkania się całujecie/uprawiacie #seks. Alkohol, pożądanie, no cokolwiek. Czy po takiej akcji momentalnie tracicie zainteresowanie? Dlaczego?
Nie miałam tak, po prostu zauważyłam taką zależność i jestem ciekawa:)
#zwiazki
  • 75
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_ Twoja koleżanka błędnie interpretuje otaczającą rzeczywistość. Jak można oczekiwać od osoby poznanej w Tinder dłuższej wspólnej relacji? Ja wiem że czasami wyjątek sprawdza regułę ale na boga... To tak jakby iść do rzeźni na dyskurs filozoficzny. Podobny skutek.
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: Ostatnio tak miałem, chodzi o to że kobieta jeśli tak łatwo się oddaje, to nie nadaje się na partnerkę długofalowo, prędzej czy później się odda tak innemu, bo na chwilę straci głowę przez alkohol. Choć facet nie analizuje tego w ten sposób, a traci zainteresowane instynktownie. Najgorzej kiedy jest tego świadoma i celowo to przeciąga, facet myśli że poznał wartościową kobietę i za +-2,3 lata ma rogi. Może trochę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norepinefryna_: Byłem w podobnej sytuacji. Przespałem się z dziewczyną poznaną na urodzinach znajomego do której nawet nie podchodziłem, bo uznałem, że nie mam nawet żadnych szans na cokolwiek, jakieś zainteresowanie z jej strony itd. Okazało się, że jednak wpadłem jej w oko i w nocy przyszła do mojego łóżka. Finalnie pisała do mnie smsy, że chciałaby rozwinąć znajomość, ale jakoś mnie odrzucało, że właśnie tak łatwo jej przyszło "oczarować" się
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: takie laski mają często jakieś zaburzenia i muszą się dowartościować. Warto zwrócić uwagę na ich relacje z rodzicami. Oczywiście są od tego wyjątki, ale niestety nie rzadko zdarza się, że tak jest. Oczywiście faceci z tego korzystają, jednak zapala im się lampka, że dziewczyna jest po prostu zbyt szybko nimi zauroczona. Faceci to zdobywcy, a z taką laską tego nie otrzymają.
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: Sama taka akcja raczej nie ma większego znaczenia na dalszy przebieg relacji. To, czy facet się ulatnia czy zostaje zależy już od podejścia faceta. Jednak z perspektywy kobiety jest to trudne do rozpoznania, stąd bezpieczną strategią jest wstrzymanie się przez pewien czas, żeby wykruszyli się ci niestabilni, z którymi relacja najczęściej jest dla kobiet niekorzystna. Oczywiście zbyt długa wstrzemięźliwość może być zbyt mocnym filtrem i "odsiać" wiele przyzwoitych opcji.
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: to nie musi wynikać z samego pójścia do łóżka. Mi zdarzyło się kilka razy, że poznawałem dziewczynę, wszystko było fajnie na początku, ale szybko (w przeciągu tygodnia od poznania) traciłem jakiekolwiek zainteresowanie. Nie wynikało to z tego że "zaliczyłem" tylko że szybko wiedziałem iż nie ma co tracić swojego czasu jak i jej, bo pierwsza fascynacja minęła.

Jednakże, często może być że ktoś szukał tylko okazji zaruchać, i po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norepinefryna_: wszystko zależy od tego jak "zaiskrzy", ale generalnie jeżeli facet chce Twoją koleżankę po prostu zaliczyć to, czy na pierwszej czy na trzeciej randce, po wszystkim straci nią zainteresowanie. Niech koleżanka zacznie szukać związku poza tinderem, bo to się praktycznie nie udaje.
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: Zalezy od faceta i dziewczyny.
1. Mogl chciec ja tylko wyruchac.
2. Jest ambitny i lubi panny zdobywac, a nie 5 min i gotowa.
3. Mogl stwierdzic, ze skoro on sobie dal rade w 1 wieczor, to byle leszcze tez da sobie rade w 1 wieczor (wiec tez poniekad czynnik ambicji).

Ja osobiscie jak bylem mlodszy to sam lubilem dziewczyny potrzymac, by sie bardziej napalily. Pozniej raczej z zadna za dlugo sie nie czailem, no ale z reguly jak panna da sie zrobic po 1 spotkaniu to zbyt dobrze o niej nie swiadczy i w powazniejszy zwiazek
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: jeśli laska po jednym spotkaniu jest gotowa na seks, to będzie też gotowa oddać się wichrowi namiętnosci jakiemuś chadowi na imprezie poza plecami swojego chłopaka, bo czemu nie? Laski które mają opór przed seksem trudniej omotać. Trudniejsze omotanie to większa pewność wierności.
  • Odpowiedz