Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski :)
Poznajecie gdzieś dziewczynę i wydaje się być w porządku i wartą tego, by ją bliżej poznać. Jednak podczas pierwszego spotkania się całujecie/uprawiacie #seks. Alkohol, pożądanie, no cokolwiek. Czy po takiej akcji momentalnie tracicie zainteresowanie? Dlaczego?
Nie miałam tak, po prostu zauważyłam taką zależność i jestem ciekawa:)
#zwiazki
  • 75
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: nie miałaś tak ale zauważyłaś taka zależność? XD

Rozwiń myśl, bo wychodzi na to ze jesteś materacem.

U mnie to jest tak, ze jeśli czuje ten temat, ze to ma być coś na dłużej to nie mam pociągu stricte seksualnego. Lubię pogadac, poznać, zobavZyc jakie są zainteresowania i wartości. Jeśli zapala mi się lampka, ze sorki ale nic z tego nie będzie, włączam tryb R U C H A
  • Odpowiedz
Chociażby u mojej współlokatorki. Często mówiła, że spotyka się dziś pierwszy raz z typem z Tindera, potem szli do niej i następnie ona narzekała, że oni nie chcą kontaktu.


@Norepinefryna_: Skoro PO TO właśnie się spotykali, to nie widzę to nic niezwykłego.
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: No jak chce coś poważniejszego to może niech da coś od siebie i więcej od siebie wymaga a nie tylko od wszystkich i wszystkiego dookoła. Popuszczanie szpary pierwszego dnia nie pomoze jej raczej w byciu traktowana poważnie xD
  • Odpowiedz
@Norepinefryna_: co prawda tez nie byłem w takiej sytuacji, ale logika podpowiada, że jeżeli facet jest nią zainteresowany i spędzają miły wieczór, który finalnie kończy sie w łóżku to wtedy taki facet nie powinien stracić zainteresowania a wręcz przeciwnie, chyba że jego jedynym celem było właśnie jedynie zaciągnięcie jej do łóżka.
  • Odpowiedz