Wpis z mikrobloga

są, od kwietnia do września jeździłem automatem, teraz auto w serwisie i przez weekend jeździłem manualem.
Automat super daje rade czy w mieście czy w trasie, aczkolwiek nie ma tej "zabawy" z redukcją czy przegazowaniem na mieście co by inni słyszeli kto jedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale po kilku tygodniach nauki i takie rzeczy udawało się robić automatem. Po Wwa spalanie ok.17-18l, a tryb mieszany ok. 13-
@calkowitybrakrozumu: Jest generalnie tak jak napisał @drheist. W trasie mam spalanie 9,5-11 jak powoli jeżdzę, 13-14 jak szybko, 14-18 po mieście. Generalnie jest fajna zabawa, ale ten automat się lubi psuć. Mi już trochę szarpie przy wrzucaniu 5tki. W tej cenie nie ma nic lepszego moim zdaniem (dającego więcej frajdy). Sporo zapakujesz do środka, to taki plus :)
@drheist: @Orzeech: skrzynia jest mi znana , mam Rangera z zeszłego roku i maja ponoć te same automaty. Spalanie widzę tez niemal identyczne (w moim przypadku ropa) tylko ze ja nie muszę cisnąć żeby takie mieć , wystarczy ze po prostu jadę xD
@drheist: a zastępczego tez Ci dali mustanga tylko w manualu, tak?

Czyli ogólnie polecacie auto ?

Ofertę mam na 240 tysięcy z pakietem premium 2 zawieszeniem
@calkowitybrakrozumu: Niestety manual był mi dany tylko z okazji wyjątkowych okoliczności (własny ślub ( ͡ ͜ʖ ͡) ) na weekend i musiałem oddać. Po 2 tyg. czekania napisałem maila do Ford Polska i tamci zaproponowali, że serwis da auto zastępcze. Jedyne co mieli to Forda Focusa w basicu (°° ... za Mustanga. O żadnym skorzystaniu z
@calkowitybrakrozumu: Koniecznie musi to być automat? Droższa opcja, bardziej awaryjny, czasem się gubi. Już nie wspominając o frajdzie z jazdy manualem, automatycznym międzygazem przy redukcjach, dźwignia chodzi super mechanicznie i precyzyjnie, "męsko" ;) do tego nie trzeba często machać wajchą tzn. ok 0-90km zrobisz na jedynce, a i od 80km możesz jeździć na 6.
Polecam bo frajda z V8 jest taka że nie da Ci jej żadne inne auto, nawet o
@diogene: masakra ( ͡° ʖ̯ ͡°) to jest chyba ta różnica w markach premium, jakbyś wziął w tej cenie np. BMW 4, dostałbys coś na podobnym poziomie ( ͡° ʖ̯ ͡°)