Wpis z mikrobloga

Są tu użytkownicy nowego mustanga GT w automacie ? Jakie macie wrażenia z jazdy ? I jak ogólnie oceniacie auto jakie największe plusy i minusy ? Jakie macie średnie spalanie w mieście i na trasie? Zastanawiam się nad zakupem, jeździłem testowo bullitem bo tylko tego miał salon na miejscu i wrazenia jak najbardziej pozytywne mam #mustang #samochody
  • 31
  • Odpowiedz
@drheist Prawdę mówiąc pierwsze słyszę, jedyne co tam może nie dawać rady w aucie to przyczepność ;)
Manualna skrzynia w mustangu to sprawdzona pancerna konstrukcja (była wpadka bodajże przez miesiąc czy dwa w partii z 2018r ale przez dostarczoną jedna zła część od zewnętrznego dostawcy). A tak to choć śledzę na bieżąco zagraniczne jak i krajowe grupy to o nie dającym rady manualu nie słyszałem, za to wiele razy o automacie
  • Odpowiedz
@elzevir: Dziękuje Ci bardzo za obszerna wypowiedz.

Spalania się nie boje , bardziej po prostu mnie ciekawiło ;) ale z tego co piszesz to spalanie powinienem mieć mniejsze niż obecnie ropy pali mi ranger :D

Jeśli chodzi o przód , faktycznie miejsca jest sporo , sam mam 188 i czułem się komfortowo. Wykonanie tez w środku mimo wszystko jest na wyższym poziomie niż ranger ( tu mnie denerwowało ze środek jest brzydki w tak drogim mimo wszystko
  • Odpowiedz
@calkowitybrakrozumu: Strzelam, że decydujesz się na leasing, polecam porównać dokładnie wszystkie oferty i dopytać dobrze o ubezpieczenie, mnie IDEA Bank chciał zdrowo wykiwać, mnóstwo ukrytych opłat, a ubezpieczenie wciskali na kwotę netto.

Pytam gościa:
- a co jak ukradną, 200k oddajecie, a pozostałe 46k skąd?
- no dopłaca Pan, czasami firmy szukają kosztów, to doskonała okazja na zrobienie takowych

kpina xD
  • Odpowiedz