Wpis z mikrobloga

Widocznie większość tych śmiejących się z tej partii, nie ma pojęcia o tym, które partie i ile razy miały odrzucane takie sprawozdania. Ale czego wymagać od takich przypadkowych "znafcuf" tematu ( ͡º ͜ʖ͡º)


@frugom: Nazywasz innych przypadkowymi znawcami gdzie potem dorzucasz:

poczytaj sobie w necie. Jest tego tak dużo, że ciężko wymienić. Z największych to najszybciej znalazłem SLD i PSL.


XDD mamy eksperta bo przeczytał komentarz
@XpedobearX Twój zarzut jest bez sensu. Ponieważ ja zdawałem sobie sprawę z tego, że wiele partii zaliczyło wpadki ze sprawozdaniami, i wiem jak sprawdzić w necie, i nic nie musiałam czytać na jak to nazwałeś "kuc grupie". Mogłem więc sobie zażartować z tych co się śmieją, bo robią to nie mając pojęcia o temacie. Wyobraź sobie, że na Wykopie konta mają też ludzie o szerszej wiedzy, i świadomości tego co się dzieje
Ponieważ ja zdawałem sobie sprawę z tego, że wiele partii zaliczyło wpadki ze sprawozdaniami, i wiem jak sprawdzić w necie


@frugom: To byś znał jakieś przykłady od ręki, a nie dwa na krzyż, które udało się upolować w necie.
@XpedobearX upolować? Śmieszny zarzut. Informacje o sprawozdaniach są dostępne w necie, i nie widzę sensu wrzucać linków, bo jak wspomniałem, każdy kto wie o tym, że takich "wpadek" ze sprawozdaniami zaliczyło kilka partii to sobie to sprawdzi.