Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, muszę wybrać temat mojej pracy licencjackiej. Może macie jakiś pomysł o czym można napisać studiując logistykę? W sumie wiadomo, że o logistyce ale bardziej chodzi mi o takie ukierunkowanie jaką kwestię warto poruszyć. Ważne żeby było sporo dostępnej literatury. Nie chcę się #!$%@?ć w jakiś temat, co do którego nie będę mógł znaleźć literatury albo jakichś danych. Mam jeden temat w głowie, ale nie podzielę się żeby ktoś nie #!$%@?ł, albo mnie nie zweryfikował ( ͡° ͜ʖ ͡°).

I druga kwestia. Moja uczelnia udostępnia na miejscu wgląd do prac dyplomowych. W necie mogę jedynie tytuły poprzeglądać i kto był promotorem. Można pisać na dokładnie taki sam temat jak ktoś np. rok temu? Widzę, że był dany temat np. w 2014 roku, i za rok inna osoba dokładnie taki sam tytuł pracy ma, czasem nawet u tego samego promotora.

Może głupie pytania, ale serio nie mam kogo zapytać, to chociaż liczę że dobre Mireczki i Mirabelki podpowiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#studbaza #licencjat #pracalicencjacka #obrona #logistyka #transport

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f71d4cbf49ad326e7b1ba0f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: masz promotora? Jego mozna o takie rzeczy pytac. Uwazalbym na taki sam temat, bo antyplagiat to zaraz wykryje. Temat zazwyczaj łatwo mozna zmodyfikować, zeby skupiał sie troche na innym aspekcie.
Przykladowy temat: wplyw pandemi na trasnport lotniczy/morski.
ZbożowaLoszka: > Można pisać na dokładnie taki sam temat jak ktoś np. rok temu? Widzę, że był dany temat np. w 2014 roku, i za rok inna osoba dokładnie taki sam tytuł pracy ma, czasem nawet u tego samego promotora.

U mnie na uczelni nie można. Chociaż jak zgłaszałem swój temat, to promotor go przyjął, a po jakimś tygodniu powiedział, że ktoś dwa lata wcześniej miał dość podobny i mam ugryźć
Nie wiem czy to się do logistyki nadaje ale:
- dlaczego list z Wrocławia do Wrocławia idzie dwa tygodnie - przyczyna i rozwiązanie (taaaaa....)