Wpis z mikrobloga

@girlsjustwannahavefun: Ja rozumiem, 3 wpadki, No może się zdarzyć. Równie dobrze mogła sobie być z facetem, nie wiem; być narzeczona i szczeliwa, ludzie chyba nie myślą o tym, ze niedługo mogą się rozstać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Reaamu: dziecko, o czym ty w ogóle rozmawiasz. Laska miała dziecko w wieku 16-17 lat. W twoim wieku już miała dwójkę.
Wyobrażasz sobie siebie w tej roli?
Poza tym wpadki nie zdarzają się trzy razy, o czym ty w ogóle bredzisz?
Dla mnie głupotą jest przede wszystkim mając gównoprace sprzedawcy robić sobie trójkę dzieci. Od tego zaczynając.
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: slowo klucz- dla ciebie. ja nie mowie, ze zjaebiscie jest miec dzieci w wieku 20 lat. niemniej jednak mamy 21 wiek, ludzie ZACHODZĄ W CIĄŻĘ, rodza dzieci, a to nie wyklucza jej z życia. wystarczy przezwinąc w wlewo i nie zajmować sobie glowy jakąs typiara z dziecmi xD serio nie czaje, czemu dysputy tu prowadzicie na tematy osob ktorych nawet nie szanujecie. po co sobie tym glowe truć ?
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: Ale Ty nie wiesz jak wyglądało jej życie xD nie jestescie w jej sytuacji, a komentujecie jej życie. Wasze jest aż takie przykre, ze próbujecie się dowartościować tym, ze komus życie nie poszło?
Wystarczy dać w lewo, ale wykopki i ich s----------e musi uwiecznić moment tego, ze kobieta ma dzieci i próbuje miło wszystko prawdopodobnie ulozyc sobie życie od nowa

@Victim: a co do tego ma mój
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: Umiesz czytać ze zrozumieniem, ze to nie są moje screeny? Czy ta umiejetność jest Ci niezbyt znana?
Widzisz ten znaczek via iOS obok mojego nicku? Może wtedy zrozumiesz różnice
  • Odpowiedz