Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Poziomkowy: srochem, bronisz jakiegoś szlaufa i się dziwisz, że rozsądni ludzie protestują.
Stary, ja ten typ znam na wyrywki, łatwo takie zaruchać, nie trzeba się mocno starać, wystarczy pokazać, że się ma fach w ręku i pieniądze, a same nogi rozkładają. Tylko bezpieczniej i lepiej gumki ze sobą zabierać potem...
  • Odpowiedz
toksyczna i upośledzona emocjonalnie oraz społecznie


@girlsjustwannahavefun: Idealnie się opisałaś Panno Ojojoj

Jakbym przejrzał Twój profil to znalazłbym podobnych wpisów jak ten pewnie z 500, jesteś w topce najwięcej blokowanych użytkowników tu, także proszę mi tu nie robić rachunku sumienia, skoro sama sobą reprezentujesz ściek xD

k l a s a
  • Odpowiedz
@Poziomkowy: Właśnie tez tego nie rozumiem. Nie pasuje Ci, to dajesz w lewo. I tyle.
Dodatkowo od razu w opisie ujęła fakt, ze ma dzieci, czyli nie ukrywa.
@Brother_of_Steel: Ale równie dobrze cała trójka może być jednego faceta z którym była np. 7 lat. Wy macie takie bzdury w głowie. Moja sąsiadka ma 4 dzieci, w tym dwójka jest jej pierwszego partnera (a urodziła w wieku 18 lat),
  • Odpowiedz
@Victim: Ale po co wrzucać te screeny tutaj? Co Wam to daje? Rozumiem, że jest to odosobniony przypadek?
Moja była koleżanka ma za 2 miesiące 19 lat, a już 2 dzieci (w tym jedno prawie 3 letnie). Wpadka, jest z jednym chłopakiem odkąd skończyła 15 lat, a teraz maja drugie (tu wina akurat ich)
  • Odpowiedz