Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Musze to napisać, jestem dzieckiem z rodziny gdzie p0lka zatruła całą rodzinę, wychowałem się praktycznie sam, nabrałem bardzo dużo skrzywionych zachowań od własnego rodzica, wszystko co dostałem od matki doprowadzało i doprowadza do samodestrukcji mnie jako człowieka, matka zatruła nie tylko moje życie ale także rodzeństwa i oczywiście ojca, doprowadziłą do upadku łącznie trzy dorosłe w pełni funkcjonujące osoby... wszystkie rzeczy które dał mi ojciec pchały mnie do przodu, ale potem jak burzowe chmury nadchodziło #!$%@? które dała własna rodzicielka :( wszystko to co można wyczytać pod tagami #redpil itp itd i u doktora szapanki 100% trafności diagnozy, czuję się identycznie jak w dniu świra, gdybym tylko robił to co zaszczepił wemnie ojciec miałbym już odchowane dzieci i piękną żonę z którą przeżyłbym połowę życia, a tak mam nic tylko gorycz żal i samotność, moja pierwsza prawdziwa miłość od kórej uciekłem jak w DŚ po latach okazuje się dopasowaniem do mnie w 100%, wszystko co robiłem co czułem sercem dawało 100% efekty, a to co było skrzywione przez p0lke to była katastrofa jak nie od razu to z tykającym zapalnikiem i jak ktoś będzie miał wątpliwości co do tego, że niemam jak sprawdzić trafności , moich wysrywów to obecnie dzięki internetowi mogę bardzo dużo rzeczy... gdybym tylko robił cąłe życie to co czulem to dzisiaj był bym gościem spełnionym a tak jestem pomiędzy zerem na minusie a zerem na plusie, szkoda #!$%@? gadać..........

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f71477ff49ad326e7b1b955
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz
zamiast zwalać wszystko na kobiety


@Greensy: Dokładnie.

@AnonimoweMirkoWyznania: Kobiety to istoty przenajświętsze, cuda natury, istoty niebiańskie i nigdy nawet nie powinieneś myśleć, że cokolwiek jest ich winą. Powinieneś im podziękować za dane życie i powinieneś oddać im wszystkie pieniądze i wszystko co masz za to, że mają tzipę!
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Idź na terapię żeby przestać rozpamiętywać i zacząć żyć.
Polecam wybaczyć jej, że taka była, pewnie skrzywdzili ją rodzice, może ma niskie poczucie wartości. To pomoże Ci przerwać ten rodzinny schemat.
  • Odpowiedz