Wpis z mikrobloga

tl;dr Chyba zniszczyłem jakiemuś szurowi świat.

Jest w #lodz taki kierowca #uber który każdemu daje wizytówki reklamujące jego kanał na #youtube gdzie wrzuca swoją twórczość #discopolo. Ja dostałem ich już przynajmniej 6, moi znajomi też po kilka, nikt nie usłyszał pytania: czy ogólnie akceptuje ten rodzaj muzyki (ani ja ani znajomi zdecydowanie nie akceptujemy).

No ale zagadał, więc chciałem być miły i wszedłem z nim w gadkę. Zeszło na tematy #covid19 . Wyszedł szuryzm, maski złe, na maskach jest masa wirusów i się je wdycha. Na moje że no ale to można albo nosić jednorazowe, albo prać takie które się do tego nadają i nie nosić tych samych przez tydzień. Pan był bardzo zmieszany.

No to rzucił że no pod tą maską to jest kupę dwutlenku węgla. No to mówię że raczej ciężko o zatrucie dwutlenkiem węgla, i gdyby było takie zagrożenie to np. chirurdzy i inni lekarze by nie nosili masek od dziesiątek lat. A sam dwutlenek węgla jest dość popularny i jest choćby w napojach gazowanych.

Wprawdzie mnie nie wysadził, ale miałem wrażenie że ma na to ochotę. xDDDD #szury
  • 24
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: w piątek z nim wracałem, #!$%@?ł masę głupot ale nie chciało mi się z nim dyskutować, na argument, że chirurdzy pracują w maskach długie godziny i nic im nie jest stwierdził, że nie można porównywać chirurga do kierowcy bo kierowca musi być cały czas skupiony XD Nie wiedziałem, że szur jest aż tak popularny.
  • Odpowiedz
nie można porównywać chirurga do kierowcy bo kierowca musi być cały czas skupiony


@kakkerlak: top kek. xDDDDDDDDD

Ja tez myślałem że jak o nim napiszę to nikt nie skojarzy, a tu proszę gość robi karierę. Ale chyba nie o karierę w konkrekście oskarżeń o molestowanie mu chodziło xDDDDD
  • Odpowiedz