Wpis z mikrobloga

Jakieś dwa miesiące temu mojej babci zepsuł się telewizor. Stary kineskopowy rzęch, głośniki w nim już tak buczały, że po pół godziny oglądania łeb bolał, na pilocie połowa przycisków nie działała.
Ja już od dawna chciałam jej kupić nowy, w końcu dla starszej osoby to jedyna rozrywka. Tylko, że jakbym kupiła drugi jak tamten działał to bym tylko opierdziel zebrała, przecież to jeszcze dobre xD
No więc wszystko fajnie, nadarzyła się okazja, zamówiłam jakiś najtańszy led 40 cali, nic lepszego i tak nie ma sensu dla 75letniej babci.
Wszystko elegancko podłączone, zaprogramowane, pilot też fajny z dużymi przyciskami, babcia zadowolona.

Wczoraj przyjechałam ją odwiedzić a w pokoju pic rel xD. Babcia uradowana mówi, że zepsuł się tylko zasilacz, sąsiad jej naprawił i sobie zmieniła z powrotem na kineskopowy, bo w tym nowym to postacie takie duże i kolory trochę dziwne i jak sobie otwierała okna w pokoju i był przeciąg to bała się że spadnie xD
I weź tu człowieku chciej dobrze ¯_(ツ)_/¯

#gorzkiezale i #polskiedomy w 4/5, brakuje tylko paprotki albo bluszczu na meblościance
Niedzwiadekbambusowy - Jakieś dwa miesiące temu mojej babci zepsuł się telewizor. Sta...

źródło: comment_16012252937ohcFeNcejTrcHhS3K0Sxb.jpg

Pobierz
  • 70
@WuDwaKa: no to już było chyba moje ostatnie podejście, nie mam więcej siły xD
Kupiłam jej mopa vilede żeby się nie musiała schylać co chwilę jak myje podłogę. Nie będzie używać bo nie umie i koniec.
Boli ją kark i głowa nad ranem (wcale nie od tego że od 10 lat śpi na wersalce xD), więc kupiłam jej materac normalny. Materac leży teraz w garderobie i leżą na nim jakieś suszone
@Niedzwiadek_bambusowy: podstawowa sprawa: dając coś lepszego seniorowi jego stary przedmiot trzeba jak najszybciej zutylizować/ dać tam gdzie nie będzie się chciało korzystać tak by nie miał wyboru. Inaczej nie przekonasz bo siła przyzwyczajeń jest niesamowita.

Inna sprawa, że 40" to strasznie mało, lepiej było kupić z 55", zrobić lekkie przemeblowanie jeśli trzeba i dać tv na ścianę. To pomaga.

Dziadek już ś.p. kupił sobie duży tv a potem i tak w