Wpis z mikrobloga

@mookie: ty serio jesteś dzbanem. Ja o sezonie turystycznym, a tobie już piana z pyska leci i wrzucasz artykuł o stanie mieszkań na koniec września.

Dlaczego sobie to robisz i się nakręcasz? Aż tak boli to mieszkanie w wielkiej płycie? xD
ty serio jesteś dzbanem. Ja o sezonie turystycznym, a tobie już piana z pyska leci i wrzucasz artykuł o stanie mieszkań na koniec września.

Dlaczego sobie to robisz i się nakręcasz? Aż tak boli to mieszkanie w wielkiej płycie? xD


@Ogau: niepotrzebne te emocje, skoro nie potrafisz sam wywnioskować to pozwól że ci wytłumaczę.
Pula mieszkań na wynajem się zwiększa, bo dochodzą także mieszkania z rynku najmu krótkoterminowego który jest praktycznie
spoko, spoko tylko czemu uważasz że ta większą korekta jeszcze nie teraz?


@Sarok: Ja Ci powiem. Bo ludzie siedzą w domach i wydają znacznie, znacznie mniej, a inflacja drastycznie #!$%@? im oszczędności i kupno mieszkania jest najbezpieczniejszym sposobem zabezpieczenia. Ci, którzy mają stabilną pracę odkładają teraz masę pieniędzy, szczególnie jeśli oszczędzają też na kosztach wynajmu, więc z automatu rośnie popyt na inwestycje mieszkaniowe.
Oczywiście ceny wynajmu polecą mocno w dół, bo
@SzalonyFanMalysza Stary no i co z tego, za pół roku maks wszyscy wrócą do pracy do miasta i znów będzie patologia, nikt nie cierpi z tego powodu, mieszkania dalej są w wysokich cenach więc nie pali się nikomu dupa.