Wpis z mikrobloga

@Farezowsky: ja się zastanawiam, z czego ci wielcy jutuberzy będą żyli za 10 lat, jak format, który tworzą, stanie się passe? Weźmy takich 5 sposobów na. Kiedyś z przyjemnością oglądałem ich filmy, ale teraz co jeden pomysł, to głupszy. Fakt, gruby jest prezesem i chyba założycielem niegdyś popularnej strony spryciarze.pl, która teraz raczej promuje ich, niż niezależne "produkcje".

Łatwy hajs, ale wiele osób sądzi, że to będzie trwało w nieskończoność
  • Odpowiedz
Łatwy hajs, ale wiele osób sądzi, że to będzie trwało w nieskończoność i nie zabezpieczają sobie przyszłości.


@jakis_login: Tyranie w biedrze tez nie zapewni przyszlosci a masa ludzi spotyka taki los. Taka praca Yutubera jest o niebo lepsza jakby nie patrzec.
  • Odpowiedz
ja się zastanawiam, z czego ci wielcy jutuberzy będą żyli za 10 lat, jak format, który tworzą, stanie się passe?


@jakis_login: wyobraz sobie kogos kto dzis tyra na kasie w markecie. Tez sie o niego martwisz, co bedzie robil za 10 lat? :)
Wolalbym byc takim jutuberem i stac sie bezrobotnym niz fizolem z takim samym losem :)
  • Odpowiedz
@Farezowsky: @pendzoncy_jez: Daleko nie trzeba szukać, weźmy takiego Ravgora. W swoich latach świetności filmy robiły duże wyświetlenia, marki chętnie nawiązywały z nim współpracę np. Nesquik, trzeba doliczyć sporą liczbę reklam. Aktualnie 100 tysięcy na minusie i depresja. Co dalej? Nigdzie nie pracuje, mówił że "w normalnej pracy nie może usiedzieć".
  • Odpowiedz
@pendzoncy_jez: ależ ja nie twierdzę, że lepiej jest siedzieć na kasie w biedrze. Ja po prostu widzę, że taki "biznes" jest dość śliski. Pewnie, też bym wolał być jutuberem, niż siedzieć na kasie, tylko pracując na kasie mam pewność, że ostatniego dnia miesiąca przyjdzie mi przelew. A będąc jutuberem muszę liczyć się z tym, że mój format kiedyś "przestanie żreć", a nowy niekoniecznie się przyjmie. I jeśli będę nierozważnie inwestował
  • Odpowiedz
@Farezowsky friz na dzień dzisiejszy już nie musiał by pracować do końca życia, oczywiście nie p-------------c kasy, a abstra sobie poradzi, bo pewnie mało kto wie tak naprawdę ile posiadają kanałów, oficjalnie mają kilkanaście, plus firma odzieżową i klub, dobrze ulokowali kasę więc te filmiki to największych przychodów nie muszą mieć
  • Odpowiedz
@jakis_login no dokładnie przecież tak samo jak w każdej innej branży.
Jedni zainswestuja we własną firme (wielu już zrobiło to dawno, praktycznie wszyscy wieksi) a reszta od 10 do 10 i wyjebka
  • Odpowiedz