Wpis z mikrobloga

@PIAN--A_A--KTYWNA: Ty k**** gamoniu! Akurat kobieta ze zdjęcia zapieprza na trzy etaty, pracując między innymi w opiece społecznej i pomagając innym potrzebującym ludziom. A ponadto pod koniec lipca dom, który został dla tej rodziny wyremontowany został podpalony przez podpalacza i nie zostało z niego nic. Więc następnym razem zanim zrobisz "śmieszny obrazek" pomyśl dwa razy czy nie robisz komuś krzywdy.
@ediz4: mowie o babci, ale pewnie przyczep sie do czegos zeby sie nie odnieść do tematu. Proste pytanie jaki jest twoj pomysl na ta sytuacje? Fiansowanie z podatkow zycia tych ludzi, dalszego ich rozmnazania sie - przez co pomnazania tej biedy i umyslowej niemocy do zmiany swojego zycia? Czy moze napiszesz list do TVNu zeby tez opdalili program o remontach domow dla takich ludzi, w nadzieji ze wten sposob dwa razy
mieszkasz we wsi gdzie psy dupą szczekają 30 km od miasta 20 tys mieszkańców ,gdzie wałęsają się psy i ludzie boją się puszczać same dzieci do szkoły bo kilka nie wróciło. Jesteś komentowany przez wykopka z Warszawy, Poznania lub Wrocławia dlaczego nie idziesz do pracy


@rafal-heros: To sie #!$%@? nie rozmnazasz i nie skazujesz dzieci na wegetacje. Sam se wegetuj
ja się zastanawiam jak to jest że oni przychodzą do jakiejś czasem naprawdę turbobiedy i walą elektryczne ogrzewanie. Co tym ludziom po takim ogrzewaniu skoro nie zapłacą za to xD


@Cointreau: i tak nie zapłacą, bo mają 20 komorników na łbie.

ale przecież mąż miał wypadek 15 lat temu i teraz ma jedną nogę trochę krótszą, jak to do pracy


@Bumelante: wsadził sobie dyszę wtryskarki w dupę xD #pdk
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@slepywidzi: Serio myślisz że dla ludzi z zerowymi oszczędnościami spakowanie waliz i wyjechanie do miasta, gdzie sam wynajem mieszkania to 2000zł miesięcznie i to często z jakimś zaświadczeniem że zarabiasz pieniądze, jest takie proste?

Cieszcie się, że przyszło wam dorastać w normalnych warunkach.

@Kumagoro: a to od razu mieszkanie trzeba wynajmować dzbanie? Ja przez cztery lata bujalem się po pokojach s obcymi ludźmi, żeby na wkład własny zarobić. Da się.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SzukamNlcku: A młodzi od czego zaczynają? Wynajem pokoju i tak żyją a taka babeczke ze wsi też nie stać na wynajem pokoju nawet z socjalu? Swoje dzieci może zostawić rodzinie aż do momentu kiedy będzie ja stać na własne mieszkanie. Tak wygląda budowanie budżetu rodzinnego ...
kod@jakub-dolega: jest taka miejscowości Żyrardów która jest oddalona 40 km od Warszawy i też się wyludnia. Jest autostrada, są jiskei ceny mieszkań a też nikt tam nie chce dojeżdżać autem. Kolei niestety nie ma, pozostaje tylko auto i autostrada. To teraz wyobraź sobie dojazd autem lokalnymi drogami. Wiem że są #!$%@? ktodyx dojeżdżają z Radomia albo nawet Łodzi. Wstajesz 5:00 w domu jesteś 19:00-20-00