Wpis z mikrobloga

@PIAN--A_A--KTYWNA: ja się zastanawiam jak to jest że oni przychodzą do jakiejś czasem naprawdę turbobiedy i walą elektryczne ogrzewanie. Co tym ludziom po takim ogrzewaniu skoro nie zapłacą za to xD. Raz tylko widziałem że ludziom w domku dorzucili panele FV i to miało sens.
  • Odpowiedz
@PIAN--A_A--KTYWNA: mieszkasz we wsi gdzie psy dupą szczekają 30 km od miasta 20 tys mieszkańców ,gdzie wałęsają się psy i ludzie boją się puszczać same dzieci do szkoły bo kilka nie wróciło. Jesteś komentowany przez wykopka z Warszawy, Poznania lub Wrocławia dlaczego nie idziesz do pracy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@PIAN--A_A--KTYWNA: mnie to dziwi skąd oni te patologie biorą to musi być ustawione nie ma opcji ze ludzie żyją bez wody, kanalizy, prądu, srają do wiadra nie potrafią sobie ogarnąć podstawowych mediów
  • Odpowiedz
@PIAN--A_A--KTYWNA: #!$%@? stary nie wiem, czy widziałeś ich profil na FB XD kiedyś był post, że można się zgłaszać (uzupełnić/pobrać formularz i wysłać na email/listownie) - #!$%@? każda karyna i p0lka pisały z błędami ortograficznymi, żeby "dorotko kohana wyremontuj mi domek, bo my nie mamy pienionszkow, a mam 5 dzieci nie pracuje"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@PIAN--A_A--KTYWNA: o, pani widzę dwie ręce dwie nogi ma, to na kasę do Lidla proszę. Pan silny? To na rozbiór drobiu. A Karyna co, czytać umiesz? To będziesz czytać kody na magazynie Amazona. No, już już, zapraszam do autobusu i jedziemy do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz