Wpis z mikrobloga

@PIAN--A_A--KTYWNA jakie 5 dni? Oni to robią kilka tygodni a w tv sciemniaja że 5 dni xdddd, ja ja nienawidze tego programu dla nierobów, patusow i biedaków, że też ta dowborowa zaczęła się w tym babrać, straciłem do tej kobiety szacunek że zaczęła prowadzić taki gownoprogram dla pasożytów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@modzelem: ale jak praca zdalna? Że niby baba ze wsi, co uczyła się w latach 70. teraz będzie pykać tabelki w Excelu z formułami?
  • Odpowiedz
mnie to dziwi skąd oni te patologie biorą to musi być ustawione nie ma opcji ze ludzie żyją bez wody, kanalizy, prądu, srają do wiadra nie potrafią sobie ogarnąć podstawowych mediów


@bukem: jest możliwe, wystarczy mieszkać na prowincji w starym domu po dziadkach, który nigdy nie był remontowany od 30-40 lat. Jak ktoś się nie zna to nie wyremontuje, materiały też drogie. A niestety starą instalację elektryczną czy piece kaflowe,
  • Odpowiedz
@Kumagoro: bo wykopki myślą że wsiadasz do autobusu, jedziesz do Wrocławia i tadam, masz mieszkanie, pracę i nowe życie. Niestety nie jest tak kolorowo, co innego jak ktoś jest singlem a co innego jak jest wdowa z pięciorgiem dzieci, która całe życie spędziła na wsi i zarabiała dorywczo bo nie było gdzie się zatrudnić a rodzinę utrzymywał mąż. Co taka kobieta może zrobić w dużym mieście? A no gówno, nawet
  • Odpowiedz
@ediz4 w większości odcinków tego serialu Kasia przyjeżdża na jakąś zabita dechami wiochę gdzie w sypiącym się domu w którym nie ma bierzacej wody, kibla i ogrzewaniw siedzi kobita ze swoja matka i swoim kaszojadem. Oczywiście bezrobotna bo na wsi pracy nie ma. Renta, 500+ i jakoś to życie leci. Chata się sypie i tak sobie czekają aż deszcz zacznie na łeb padać. To jest czekanie, to jest bieda umysłowa, wyuczona
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? wiedziałem że się nie zawiodę jeśli wejdę w kwestie komentarzy pod tym wpisem.
Tak,praca zdalna,najlepiej niech zostanie programistka wystarczy chcieć.To nic że zazwyczaj taka rodzina nie ma nawet odłożone 500zl w razie w bo wszystko idzie na bieżąco.Czesto tamte rodziny nie mają bieżącej wody,prądu w chacie grzyb ale #!$%@? tam niech idzie na kurs kadrowej choć nawet nie ma laptopa.
Życie na wiosce nie jest takie kolorowe tym bardziej na
  • Odpowiedz