Wpis z mikrobloga

#konfederacja to takie dzieci, które się bawią w wojnę.

Wraz z resztą prawactwa stworzyli sobie jakiś wyimaginowany konflikt z "ideologią LGBT", jakaś wojnę o ludzkie dusze i teraz się brandzlują, jacy to nie są zajebiście moralni i cudowni xddd autentycznie nie wiem jakie procesy myślowe musi przeskakiwać prawicowa glowa, żeby to wszystko miało w jego głowie sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy to już by się nadawało pod leczenie psychiatryczne? Nie wiem, ale się domyślam.

#neuropa #bekazprawakow #takaprawda
Pobierz Nieprzyjazny_Ziemniak - #konfederacja to takie dzieci, które się bawią w wojnę.

Wr...
źródło: comment_1600925638OVugArGFXp408DctGCiYSI.jpg
  • 61
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Naprawdę dziwnych czasów dożyłem, że czytam Terlikowskiego i mi się morda cieszy, mimo różnicy poglądów w naprawdę wielu sprawach. To pokazuje, że z nawet najbardziej nawiedzony betonowy katolik, może przejść jakąś wewnętrzną przemianę. Bo poglądy mu się na wielu płaszczyznach na pewno nie zmieniły, zauważył jednak chyba, że po drugiej stronie barykady też stoją ludzie.
Zawsze byłem prawakiem, ale jak zobaczyłem #!$%@? logiki i nieudolne ataki na LGBT to zacząłem wspierać tęczowych całym sercem


@Nieprzyjazny_Ziemniak nieironicznie moje życie w skrócie. Byłem konserwą i prawakiem, ale dostrzegłem nienawiść i strach jakie kryją się za konserwatyzmem. Zobaczyłem jak moje otoczenie jest przesiąknięte jadem, zawiścią, kompleksami i stara się kurczowo trzymać "moralnej wyższości", której upatrują w przeszłości i znanym sobie świecie.
@AvantaR: bo Terlikowski zwykł gadać glupoty które wynikały ze środowiska w którym się obracał. Prezentował poglady będące stanowiskiem kościoła ale to inteligentny człowiek i poddawał rzeczy w watpilowsci, założył tweetera, wyrażał swoje poglady, a ludzie z nim dyskutowali. Z czasem nauczył się że najważniejszym i fundamentalnym kryterium oceny drugiego człowieka jest to czy krzywdzi on innych, jakich fikolkow byśmy robili to związek dwóch doroslych homoseksualnych osob wynika z ich wzajemnej zgody