Wpis z mikrobloga

#konfederacja to takie dzieci, które się bawią w wojnę.

Wraz z resztą prawactwa stworzyli sobie jakiś wyimaginowany konflikt z "ideologią LGBT", jakaś wojnę o ludzkie dusze i teraz się brandzlują, jacy to nie są zajebiście moralni i cudowni xddd autentycznie nie wiem jakie procesy myślowe musi przeskakiwać prawicowa glowa, żeby to wszystko miało w jego głowie sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy to już by się nadawało pod leczenie psychiatryczne? Nie wiem, ale się domyślam.

#neuropa #bekazprawakow #takaprawda
Nieprzyjazny_Ziemniak - #konfederacja to takie dzieci, które się bawią w wojnę.

Wr...

źródło: comment_1600925638OVugArGFXp408DctGCiYSI.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@AvantaR owszem zauważyłem. Poprostu porównując do Bosaka nie wiele trzeba, żeby zabłyszczeć. Zastanawiam się co Terlikowskiemu się stało. Ten jego portal Fronda.pl (on dalej jest tam redaktorem?) też się ucywilizował.
  • Odpowiedz
@AvantaR: @Samael2: A co kiedyś Terlik wypisywał? Zawsze mi się wydawało, że jest konserwą kościelną (w sensie taki ruch wewnątrz kościelny). Więc praktycznie to co tu pisze to nic nowego dla mnie, bo to jest typowe dla tego ruchu. No zresztą to najbardziej rigiczowy ruch wewnątrzkościelny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: Nie, konserwatyzm nie ma nic wspólnego z byciem antynaukowym szurem czy wręcz idiotą (jak ten kuc co biegał na golasa po Katowicach a za nim stało kilku innych dekli z transparentami pt "zwierzęta mają prawo być smaczne")

Konserwatyzm to po prostu pielęgnowanie tradycji. Nie wyklucza on postępu kulturowego i technicznego, ale dba o to, by "nowe" nie wyparło całkowicie "starego". Bo nie wszystko co stare jest złe (a tak
  • Odpowiedz
  • 2
@Antorus
"tak myśli skrajna lewica próbująca przeciskać jakieś brednie o istnieniu więcej niż 2 płci"

Jeżeli skrajny konserwatysta zaprzecza dowodom naukowym wskazującym na to, że płeć człowieka nie określa tylko jego fizjonomia (fizis) ale także jego umysł (psyche) to znaczy, że jest kompletnym idiotą . Zaprzeczanie udziału ludzkiego mózgu w określaniu płciowości człowieka skazuje taką osobę na ponowne wysłanie do szkoły średniej na lekcje biologii.
  • Odpowiedz
Jeszcze przyjdzie na was czas lewaki na sądzie ostatecznym. Będziecie się smazyc!


@Konopixon: Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego, że jeśli ktoś w ten "sąd ostateczny" nie wierzy to go to nie dotyczy. Wierzący pójdą tam gdzie ich wyślą, niewierzący - tam gdzie będą chcieli.
  • Odpowiedz
@svein: o kurde, karta pułapka ( ͡° ͜ʖ ͡°) też mogę

Zawsze byłem prawakiem, ale jak zobaczyłem #!$%@? logiki i nieudolne ataki na LGBT to zacząłem wspierać tęczowych całym sercem


@Nieprzyjazny_Ziemniak: kurde ale w sumie to w moim przypadku serio tak było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wychodzi narodowiec z Bosaka. "Liderzy z miękkimi stanowiskami", jakbym czytał Międlara


@johny-kalesonny: Bosak dalej jest narodowcem, a te jego pseudowolnorynkowe poglądy mają za zadanie przyciągnać większy elektorat. Zresztą odkąd Konfederacja weszła w koalicje z narodowcami to mam niedoparte wrażenie że z jako takich wolnościowców zmienili się w bliżej niekreślony zamordystyczny twór.
  • Odpowiedz