Wpis z mikrobloga

#konfederacja to takie dzieci, które się bawią w wojnę.

Wraz z resztą prawactwa stworzyli sobie jakiś wyimaginowany konflikt z "ideologią LGBT", jakaś wojnę o ludzkie dusze i teraz się brandzlują, jacy to nie są zajebiście moralni i cudowni xddd autentycznie nie wiem jakie procesy myślowe musi przeskakiwać prawicowa glowa, żeby to wszystko miało w jego głowie sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy to już by się nadawało pod leczenie psychiatryczne? Nie wiem, ale się domyślam.

#neuropa #bekazprawakow #takaprawda
Pobierz
źródło: comment_1600925638OVugArGFXp408DctGCiYSI.jpg
  • 61
@Konopixon: no, no xD
Idź się pomódl o miłosierdzie, czy co tam teraz w modzie w kościółku, więcej lubrykantu na zachrystiach?

Powiedz no mi, przyjacielu, co się kryje pod tyn hasłem

Chore podejście

Chodzi o szanowanie drugiej osoby, bez względu na jej orientację seksualną?
Chodzi o umożliwienie jej tego, co mogą heteroseksualiści?
Chodzi o walkę ze stereotypami i pokazaniu, że homoseksualiści to normalni ludzie, nie gorsi od heteryka?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Nieprzyjazny_Ziemniak: przykre jest, że jeżeli ktoś mówi o wierze to od razu masz lubrykant w głowie. Na złego księdza trafiłeś, będziecie się smazyc w piekle razem.

Mianem chorego podejścia określam to, że za wszelką cenę lobby LGBT chce prowadzić seksualizacje dzieci, również to że facet mający urojenia jest uważany za kobiete, też to, że wasza nowomowa zabrania używania takich słów jak murzyn itp.

Powiedz mi bracie, czego nie mogą homoseksualiści, co
@Konopixon: no właśnie nie bardzo dobrze. Masz uprzedzenia oparte o nic. Wyobraź sobie, że ktoś Cię nienawidzi z całego serca i życzy Ci jak najgorzej, bo masz ciemne włosy, bo kiedyś ktoś z ciemnymi włosami wyrządził mu szkodę xD

Zero logiki, zero przemyśleń - ślepa, do nikąd prowadząca nienawiść, która tylko szkodzi, a nie ma z niej żadnego pożytku.

Dzieci z rodzin homoseksualnych rozwijają się tak samo jak z tradycyjnych rodzin.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nieprzyjazny_Ziemniak: kolego szanowny, gdzie ja powiedziałem, że nienawidzę homoseksualistów? Mam szeroko to kto, gdzie i co wkłada. Nienawidzę lobby lgbt, które narzuca nam marksizm kulturowy. Czym on jest poczytaj w internecie. Nie przekonamy się nawzajem, dyskusja bez celowa.

Obejrzyj sobie ten hit z ostatnich tygodni netflixa to być może zrozumiesz o co mi chodzi z tą seksualizacje. Dla mnie jest to nie dopuszczalne.

A jeszcze jedno: jak możesz dyskryminować pedofili? No