Wpis z mikrobloga

@JakTamCoTam: ostatnio moja praca wygląda tak, że rano ogarniam swoje sprawy, a dopiero po godzinie 16 z domu robię nadgodziny i robię swoją robotę. Wdrożenia systemów dla klientów. Klienci pracują do 16 i nie mogę w tym czasie ruszać im produkcji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Policjant997: jeszcze trochę. Już zapowiedziano wcześniej że w 2021 MS zacznie instalować klastery (czy jak to się nazywa) już na bazie nowej konsoli to wtedy i rozdzielczości xCloud pewnie podskoczą.

Tak to mniej więcej wygląda obecnie "w środku" na bazie One S

Z takimi usługami to może i sam bym wrócił do pracy biurowej xD bo ile można było w CSa po lanie na ziemniaczanych kompach
sodomek - @Policjant997: jeszcze trochę. Już zapowiedziano wcześniej że w 2021 MS zac...

źródło: comment_1600779483wVqyydEoCcAE0Da6dJhXIv.jpg

Pobierz
@Policjant997: Jak oceniasz GeForce Now? Lecisz na tej płatnej usłudze? Chcę sobie to ogarnąć niedługo do Cyberpunka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Są lagi albo jakieś opóźnienia które irytują?
@Krs90: Używam i opłacam od początku jak zostało udostępnione dla wszystkich. Dla genialna usługa. W pracy jak i w domu działa bez zarzutu - gdybym nie widział tego wcześniej to nie uwierzyłbym, że tak cloud gaming dziala. Normalnie jakbym grał u siebie na kompie. Dla mnie to przyszłość i nie zamierzam kupować już nigdy laptopa czy PC specjalnie pod gry. Opóźnień brak i obraz ostry jak brzytwa.
@Krs90: Nie do mnie, ale mogę dać drugą opinię. Używam płatnej wersji od kilku miesięcy i przeszedłem w tym czasie koło dziesięciu tytułów. Internet z Vectry 100mb i na kablu śmiga pięknie - dla mnie nie do odróżnienia, czy gram lokalnie czy przez gfn. Na wifi też próbowałem, ale nie polecam, bo potrafiło łapać czkawkę w losowych miejscach. Zobaczymy co się stanie z ceną w nowym roku, bo zamierzają ją podnosić,