Wpis z mikrobloga

a ławkę skośną (nie najlepszą) ale też nie tak złą jak seria "pro" z keltona, właśnie skończyłem skręcać. Padło na domyos 900 z dekatlona.
@UszneStopery: raczej do hantli będę tego używał jeśli chodzi o skos + jakieś rozpiętki i skulkraszery więc powinno starczyć :) Do BP, mam zawodniczą płaską ławę. @wedrowycz: Jeszcze nie wiem, czy polecam, ALE na pewno nie polecam niczego od firmy KELTON, bo to najgorzej wykonany niestabilny badziewny szajs z jakim miałem do czynienia ze wszystkich chińskich szajsów.
@chuckmls: kelton to chiński szajs spawany u nas w Polsce, wiem, bo na początku pandemii czekałem na stojaki, jak przyjechały to jeszcze farbą śmierdziały ;)

a co do stabilności, to mamy dwie takie wolnostojące ławki skośnne na siłce, jedną keltona jakąś taką co wygląda jakby się miała połamać i jedną niby lepszą, taką typową do wyposażenia siłowni i wszyscy cisną na tej keltona, bo jest stabilniejsza, wyższa i ogólnie lepsza ;)
@hesuss: mnie stojaki chciały zabić, a jak skręciłem ławkę, to poczułem srogie rozczarowanie, pomijając, że ilość części się nie zgadzała, to jak były to np. śruby za krótkie, oparcie trzeba było sobie samemu wkręcić wkrętakiem XD Ogólnie dramat. Nie wiem czy spawany u nas, na pudełku było made in china.