Wpis z mikrobloga

@zapalka: Hmm w sumie ja decyzji o izolacji nie dostałem pisemnej/mailowej. Ten wycinek to z siostry dokumentu który przyszedł do mnie na maila, bo była osobą współmieszkającą czy jak to się nazywa.
@rzuffiq no właśnie ja jestem od czwartku na kwarantannie bo niebieski chory i babka z sanepidu mówiła, że na przyjść na maila decyzja, ale jak narazie cisza
@zapalka: a podał cię jako współmieszkańca? szczerze nie polecam, będziesz min. 20 dni na kwarantannie jeśli on będzie bezobjawowy. U mnie tak jest. Ja po 10 dniach wolny a współmieszkańcy 10 dni od momentu mojego wyzdrowienia jeszcze uziemieni. Decyzję już powinnaś mieć bo oni na pewno w soboty pracują a może i w niedzielę.
@rzuffiq tak, tak, dzwonili do mnie też normalnie i pytali i wszytko. To że 10dni dłużej od niego będę siedzieć to wiem.. Tak samo on powinien dostać już tego SMSa, że ma się umówić na teleporade i też cisza. Ale podobno w KRK jest masakra jeżeli chodzi o sprawy administracyjne.. żadnych kontroli nie mamy i tak samo SMS odnośnie aplikacji też nie przyszedł
@zapalka: teleporada dopiero później między 8-10 dniem izolacji chorego. Ja też w Krk na codzień, ale kwarantanne mam na wiosce więc sanepid suski stosunkowo szybko się uwinął.