Wpis z mikrobloga

@baisemoi: Jak Ty masz wymaganie, np nie chcesz palących to wg mnie też oceniasz palaczy, i to źle. I tak można z każdym wymaganiem xD Nic nie mam do kobiet które kogoś miały, tylko po prostu nie wezmę takiej za dziewczynę/żonę i tyle. Byle nie kłamały o przeszłości i nic do nich nie mam
@Lucider5: nie. Uważam, że kobieta która nie uprawiała seksu jest zdyscyplinowana, a jesli uprawiała to też nie ma w tym nic złego.

Ale jeśli facet nie uprawial seksu bo go nie mógł uprawiać to nie jest to zadne osiągnięcie tylko kalectwo.

To jakbyś pisał, że mieszkaniec obozu koncentracyjnego trzyma dietę nie to co ludzie teraz zupełnie pomijając jego brak zaslugi w tym.

I po wyjściu z tego obozu chciał tylko kobiete
Uważam, że kobieta która nie uprawiała seksu jest zdyscyplinowana, a jesli uprawiała to też nie ma w tym nic złego.

Ale jeśli facet nie uprawial seksu bo go nie mógł uprawiać to nie jest to zadne osiągnięcie tylko kalectwo.


@Pierorzek: mmmm podwójne standardy, facet jest incelem to źle ale laska jest #!$%@?ą to już dobrze. xDDDDDDDD Skoro uważasz, że facet który chce ale nie może jest kaleki to tak samo kobieta,
@baisemoi:

oceniasz w momencie gdy odrzucasz kobietę tylko ze względu na to że uprawiała seks


A co tak właściwie jest złego w takim ocenianiu? Czym się to różni od oceniania kogoś po tym jaki ma wygląd, ile zarabia, czy jest wierzący, itd.?
@baisemoi jakby każdy facet miał takie same szanse to by tego nie było i mogłabyś dawać koni chcesz i ile chcesz, no ale wybieracie tylko najlepszych a więc ci najgorsi was wyzywają, chyba normalne ¯_(ツ)_/¯
@Lucider5 to sam daj szansę dziewczynom nawet takim które nie spełniają twojego kryterium dziewictwa i najlepiej takim brzydkim co "nie są najlepsze" dla ciebie, skoro mają być równe szanse to zacznij od siebie
@Lucider5: nie napisałam tego w formie żartu. Sama byłam jehowym i czekałam do ślubu, więc wiem co mówię. Ale jehowym już nie jestem, (nie polecam być) i mężatką też. Jestem za to w cudownym związku z mezczyzną, któremu nie przeszkadzało że jestem po rozwodzie i stracił ze mną prawictwo mając 27 lat. Nie przeszkadzało mu, bo wiedział że zrobiliśmy to z miłości. Bo miłość jest ważniejsza, niż to, żeby była dziewicą.
@baisemoi: Nie ma nic złego w uprawianiu seksu, po prostu po tym jaki kto ma do niego stosunek można wywnioskować jakie ma ogólne podejście do związków. Przykładowo osoby, które często zmieniają partnerów nie są dobrymi kandydatami na stały związek. Nikt nie chce zakazywać uprawiania seksu, tylko mówi jakie ma preferencje.
Po prostu czemu jest demonizowany pogląd, że ktoś wolałby dziewicę do związku?

Ja na przykład nie rozumiem fascynacji kobiet wysokim wzrostem,