Wpis z mikrobloga

@baisemoi nie każe im wybierać nieatrakcyjnych, tylko na tym samym poziomie. Dlaczego one mają się ruchac z kimś na wyższym poziomie kd nich a mi maja zostać same poniżej mojego poziomu? To niesprawiedliwe, chce żeby każdy miał szansę z kimś że swojego poziomu
@Passarinho niech sobie odrzuca nawet do końca życia, no to jego problem przecież. Za złe mam conajwyżej fakt że niedziewice potrafi nazwać #!$%@?. Z komentarzy to wynika że Mirek ma ogromny sentyment dziewicowy na tyle mocny że odrzuciłby dziewczynę w swoim typie tylko dlatego że choć raz się z kimś przespała
@Lucider5: potrafią, ale bycie dziewicą z jej strony nie zagwarantuje Ci wcale że odda Ci się ze szczerej miłości. Może, albo nie i tak samo w przypadku tej, która dziewicą nie jest. Po prostu jak będziesz tak wybredny to możesz stracić szansę na prawdziwą miłość. Szkoda by było. Każdemu życzę szczęścia takiego samego, jakiego ja sama doświadczam z moim partnerem. Mój najlepszy związek ever (
@Jestembogaty: No tak, bo jedna #!$%@? nie bierze w dupę, to nikt nie bierze xD Spotykałem się chwilę z taką dziewicą, jak ssała, to prześcieradło dupą wciągałem xD
Tych prawiczków miłośników dziewic to nawet mi nie szkoda. Bardzo dobrze, przynajmniej większość z nich się nie rozmnoży. Jest tylko jedno usprawiedliwienie takiego #!$%@? - wiek poniżej 15 lat.
Incelki są obrzydliwie słodkie. Takie właśnie młode (15-18 latek), jeszcze mają w głowach księżniczki i różowy świat. Już widzę, jak w wieku 30 lat puszczają focha na laskę, bo nie trzymała dla niego dziewictwa, bo on przecież trzymał! xD