Wpis z mikrobloga

@baisemoi O #!$%@?, jakby nie mogli się nauczyć wzajemnie, co w tym złego? Nie, trzeba mieć DOŚWIADCZONEGO partnera, bo jak nie odkryją co im sprawia przyjemność 2 dni po ślubie, to świat się zawali i już nie powinni ze sobą być, bo nie umieją się ruchać xD Co za #!$%@? myślenie
@zielonestopylucyfera: otóż bycie dziewicą tak jak i prawiczkiem nie zabiera ci tego tytułu kiedy dokonasz masturbacji. Jeśli prawiczek wali konia to wciąż jest prawiczkiem pomimo iż jego wacek został użyty w celu zaspokojenia. Nie ma seksu więc tytuł jest zachowany. Kiedy dziewica wsadza sobie palce czy jakieś dildo to wciąż pozostaje dziewicą ponieważ nie było stosunku z drugą osobą. Jedyną różnicą jest brak błony, ale to wciąż dziewica. Więc odpowiadam: laska
@Davidozz gdzie napisałam że seks prawiczków z dziewicami to "coś złego" albo że "im nie wolno"? Wyraziłam się tylko że lepiej z kimś doświadczonym a nie że to jakiś przymus. Nie powinni być że sobą ludzie jeśli się okaże że są niedopasowani seksualnie. Gdzie napisałam że to trwa "dwa dni po ślubie"? Dogranie się w seksie takiej parze raczej zajmuje więcej czasu. Wiesz co jest #!$%@?? Że wyolbrzymiasz moją opinię.
@Lucider5 twój wybór że do tej pory nie seksiłeś. Tak samo mnie nie obchodzi twoje prawictwo. Nie widzę sensu trzymania dziewictwa podczas gdy większość facetów uprawia seks na potęgę i to przygodnie i raczej są niewierni nawet gdy obiecują że będą w porządku w związkach. Sam przyznajesz że to aż 70%.