Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #logikarozowychpaskow żyje z wariatką seksualną xd chyba racja, że im więcej czegoś masz to potem ci się odechciewa. 4 lata razem, a ta codziennie się dobiera. Rano i wieczorem, nie daje spać, czasami się skuszę, ale czasami mam już dość. Budzenie się z nią tam na dole to przynajmniej 3 razy w tygodniu. Nie można normalnie sobie poleżeć się poprzytulać, bo zaraz jej ręka wędruje w wiadomym kierunku. Nie chciałbym się zamienić z tymi co mają jakieś zimne laski w domu, ale jak jest za dużo to też ma się dość. Boje się co będzie jak będzie miała około 40, bo wtedy podobno kobietom jeszcze bardziej się chce.na początku jak mi się zdarzyło jej odmówić to się wściekała, teraz już się jakoś nauczyła, chociaż czasami widzę, że niezadowolona xd

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6614f5f49ad326e7b1a418
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: miałem kiedyś tak samo. do tego laska z fetyszem zapładniania i seksu bez zabezpieczenia czyli wieczne naleganie na seks bez prezerwatywy mimo odmowy, nawet jak kochaliśmy się w gumie już się spuściłem to nie miałem prawa wyciągnąć fiuta tylko musiałem czekać aż się nasyci świadomością, że ma w sobie spermę. koszmar, uciekaj czym prędzej